Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret engem bajon, megeri...

Szeret engem bajon, megeri mellette maradnom?

Figyelt kérdés
A parom kezdetben egy tokeletes ember volt(legalabb is en a hibait sem lattam). Nagyon jo volt a kapcsolatunk, tisztelettudo, kedves, gondoskodo, figyelmes ember volt, akinek en voltam az elso. Aztan jott a fekete leves. Dedimamaja rakos lett, ekozben kiderult a szulei elvalnak. Ekkor mar erzekeltem valtozast, sokkal turelmetlenebb volt, neha idegesseget ugy vezette le, hogy batott, marmint szoban. Ekkor kirtartottam mellette. A mamaja rakos lett, azota is beteg, kiderult az apja megcsalta az anyjat, ilyenkor erettsegizett kozben. Otthon a szulei allando ordibalasa toltotte meg a hazat nem a szeretet. Ezt a 3 eves occse vegig hallgatta minden alkalommal es o imadja az occset es aggodott erte. A virtualis vilagba menekult. Azota vanegy kislanyunk, de ot nem erdekli semmi csak a jatek..Ha nemtud jatszani mindenkit lehord mindennek, es undorito modon visekedik . Fogalmam sincs mit kellene csinalnom Elhagyni akarom!

2014. szept. 6. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy magyar? Vagy csak nagyon ideges vagy? Nem sértésnek szánom!


Amit leírsz,az szenvedélybetegség, függőség. Kezelhető, de csak ha ő is belátja, hogy függő, és hajlandó tenni ellene. A játék neki olyan, mint az alkoholistának a pia.

2014. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kapcsolat csak akkor működhet, ha mindenekelőtt beismeri, hogy miatta megy tönkre a kapcsolatotok és partner a változásban, abban, hogy önmagán változtasson. Ha ez nincs meg, akkor gatya, nem érdemes tovább vele maradni, mert csak egyre rosszabb lesz minden.
2014. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem láttad az elején a hibáit,mert elvakítottak az érzelmeid.Elsőre mindenki a legjobb arcát mutatja a másik felé,hogy ne okozzon csalódást.Aztán utána kibújik a szög a zsákból,és kiderül,ki milyen valójában.Te ebbe futottál bele,és későn ismerted ki azt az embert,akit szeretsz.Szültél neki anélkül,hogy valójában ismerted volna őt.Itt rontottad el.Most már nehezebb kilépni ebből a kapcsolatból,de azért érdemes megtenni.Ha neki a szenvedélye az első,akkor ti feleslegesen nyűglődtök egymás mellett.Tapasztalatból tudom,mennyire nehéz egy ilyen helyzetből kiugrani,de hidd el,hogy megéri!
2014. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy el akarod hagyni? Hiszen olyan szépeket írtál róla és a kapcsolatotokról. Neki nagyon sok problémája akadt az életben, minden egyszerre zúdult rá. Te pedig nagyon jól látod a helyzetet, hogy mindez elől a virtuális világba menekül. Ez lett a szenvedélye, ez lett a betegsége. Egy beteg embert pedig nem elhagyni kell, hanem segíteni neki meggyógyulni, hogy visszakapd te és a kislányod régi önmagát. Beszélj vele, keressetek egy szakembert aki tud neki segíteni. Éreztesd vele hogy szereted, hogy támogatod, hogy nagyon várod vissza őt az életetekbe. Szerintem csak akkor gondolkodj a szakításon, ha mindez nem sikerül.
2014. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!