Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom kisfiai éjjelente...

Párom kisfiai éjjelente átmennek a hálószobába, ezért nem aludhatok ott? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gonosz mostoha, csak szeretnék ott aludni. Van két kisfia 5 és 6 évesek este elalszanak a saját szobájukba, de hajnali 1-2 körül átmennek hozzá. Ezert még este haza szoktam jönni. Nincs bajom a két kisgyerekkel amúgy, csak ez zavar. 5hónapja vagyunk amúgy együtt, talán két ilyen korú gyereket már nem is zavarna ha ott látna, párom visszakísérné őket vagy valamit kitalálnánk. Rosszul látom a helyzetet?
2014. szept. 3. 20:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%
Na én a másik szemszögből írok. Volt férjem kéthetente hétvégén inkább a gyerekeinkkel alszik,a barátnőjét kiküldi. Én magam sem tartom ezt jónak!! Egyrészt nagyok már a gyerekek,másrészt nem szeretném ha azt a mintát mutatná nekik az apjuk hogy így kell bánni a nőkkel. A gond inkább,hogy a párod meg se próbálja őket visszaszoktatni. Lehet hogy a gyerekeknek semmi bajuk,csak megszokták ezt a rendszert. Ha egyszer-kétszer visszakísérné őket, kiderülne hogy viselik, komolyabb-e a dolog, kell-e pszichologus stb..
2014. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
54%
Erre az a megoldás, hogy vissza kell szoktatni a gyerekeket a saját szobájukba. Ha éjjel átmennek, akkor visszavinni. Következetesen. Viszont ezt a párodnak is akarnia kell, nélküle nem fog menni.
2014. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
27%

22-es: és mégis kinek az igénye fontosabb: a gyerekeké, akik elvesztették az anyjukat vagy az új barátnőé?


Számomra egyértelmű, hogy a gyerekeknek több joga van átmenni / apjukkal aludni mint a barátnőnek.


A kérdező vagy vár, vagy együtt alszik majd a gyerekekkel (is), vagy ha az apával együtt úgy döntenek, hogy a kicsiknek a másik szobában a helye akkor cselekszenek. Vagy keres magának egy gyermektelen férfit.

2014. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
59%
Természetesen fontos a gyerek igénye is, de 5 és 6 évesen nehogy ne lehessen külön szobában aludni, ha már egyszer van. Az már iskolás kor. Meddig akarják majd csinálni? 20 évesen is átmennek majd? Alapból az sem jó, hogy nem alusszák végig az éjszakát.
2014. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
27%
Látod ez az, amit másként látunk. Szerintem 5 évesen teljesen normális, ha a szülővel akar aludni (főleg, hogy az anyját elvesztette).
2014. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
30%
Aludjanak apa oldalán.Neked kell alkalmazkodni.Én a kutyámat sem küldeném le az ágyról.
2014. szept. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!