Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom kisfiai éjjelente...

Párom kisfiai éjjelente átmennek a hálószobába, ezért nem aludhatok ott? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gonosz mostoha, csak szeretnék ott aludni. Van két kisfia 5 és 6 évesek este elalszanak a saját szobájukba, de hajnali 1-2 körül átmennek hozzá. Ezert még este haza szoktam jönni. Nincs bajom a két kisgyerekkel amúgy, csak ez zavar. 5hónapja vagyunk amúgy együtt, talán két ilyen korú gyereket már nem is zavarna ha ott látna, párom visszakísérné őket vagy valamit kitalálnánk. Rosszul látom a helyzetet?
2014. szept. 3. 20:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%

Ez abormális.... 3 éves korom óta egyedül aludtam, és egész szépen fel lettem nevelve, azóta 23 vagyok.


Ha a szülők együtt lennének, akkor se lenne normális, hogy a kölkök felkelnek az éjszaka közepén átvonulni... Rossz szokás, elhibázott gyermeknevelés..

2014. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%

*abnormális


ja, és nő vagyok

2014. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
És a te szüleid is elváltak, első?
2014. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én sem látom teljesen normálisnak a helyzetet. De azt mondja a gyerekek így szokták meg MAJD leszoknak róla
2014. szept. 3. 20:36
 5/26 anonim ***** válasza:
51%

Nem, mint írom: normális házaséletben sem kell 5-6 éves gyerekekkel együtt aludni, főleg, ha testvérek, tehát nincsenek egyedül még a másik szobában sem.

Teljesen abszurd.

2014. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%
Te nem tudsz aludni a gyerekek mellett?
2014. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Meghalt a felesége. 2 éve. De előtte is így volt elvileg. A nagyobbik ébred, átmegy. Ha a kicsi felébred rá 80%ban akkor ő is. A nagyobbik szinte minden éjjel
2014. szept. 3. 20:38
 8/26 A kérdező kommentje:
Jobban szeretnék nélkülük. Nem akarok gonosznak tűnni, tényleg megszerettem a két kisfiút, de inkább az apjukkal aludnék:)
2014. szept. 3. 20:40
 9/26 anonim ***** válasza:
48%

2 éve meghalt az anyjuk? És szerinted abnormális, hogy éjjel átjárnak az apjukhoz?

Ehhez nem kell pszichológusnak lenni. Matekozd ki, ugyanvajon miért is járnak át a gyerekek???

2014. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

Hát ők is az apjukkal aludnának. Nekik már csak ő maradt. És ők előbb voltak neki, mint te. Ők mindig a gyerekei maradnak, te meg nem biztos, hogy a barátnője maradsz. Ne dúld szét őket. Ha neked nehezedre esik nélküle aludni, gondold el, nekik mennyire. Aludjatok együtt, és ha a kicsik átmennek éjjel, a párod húzódjon középre. te az egyik oldalán, a kicsik a másikon. Bennük talán ez a pár óra összebújás alakítja ki újra a biztonságérzetet.

Ha nem megy így neked, keress egy gyermektelen barátot.

2014. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!