Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anyám ne...

Mit tegyek, hogy anyám ne utáljon?

Figyelt kérdés

Kb amióta élek, anyám gyűlöl, nem értem miért. Voltam egy ideig javító táborban is. Pedig soha nem voltam problémás, mindig jók voltak a jegyeim.

Suli mellett dolgozom is, nem mintha nem lenne neki meg nevelőfateromnak pénze, mégis cseszeget, hogy nem dolgozom eleget.

Még itthon lakok, van pár tesóm, őket mind imádja. Van egy féltesóm, aki apám fia, őt szereti.

Nem vágom, egy anya hogy tudja utálni a saját gyerekét?

Valami ötlet? Hogyan bírjam ki, amíg nem keresek annyit, hogy saját lakásom legyen?

18f



2014. szept. 1. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Te is tudod a választ szerintem.

Költözz el, menj el olyan iskolába, fősulira ahol koleszos tudsz lenni.

2014. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

annyit nemigen fogsz egyhamar keresni, én dupla annyi idős vagyok, mint te, és nem sikerült egyelőre saját lakást összeszedni.

menjél albérletbe, kollégiumba (nem lakást, hanem szobát is lehet bérelni).

de a kollégium általában nagyon olcsó, mondjuk együtt kell lakni emberekkel.

2014. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1-es nagyon sablonosan válaszolt, figyelembe se vedd.

Igen, eléggé nehéz lakásra összeszedni a pénzt.

Az sokkal gyakoribb amúgy, hogy az anyák a lányukat nem szeretik, frusztrálság miatt leginkább, viszont, hogy a fiúkat ne szeresség, ez érdekes. Nagyon fontos lenne tudni, hogy anyukád mennyi idős volt, amikor te világra jöttél. Emellett még az is közrejátszik, ha a csupán a karakteretek nem passzol.

Sajnos ez az utálat tovább fog fajulni, minél többet maradsz anyud légterében, így valóban egy pár éven belül el kell majd költözz. Nem lesz könnyű, de meg fogja érni.

2014. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17 volt, szoval eleg fiatal. En vagyok az elso gyereke, utánam meg húgom 2percre, szoval meg az sem, hogy legelső gyerek, nem tudta mire vállalkozik, mert tesómmal nincs baja
2014. szept. 2. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!