Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltudnék így költözni? (többi...

Eltudnék így költözni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az apàmmal élek de sose volt jó a kapcsolatunk.

Az utóbbi idôben meg plàne. Viszont van baràtom. (Nem miatta vannak a balhék, hanem a kinézetem miatt, ahogy szeretnék kinézni) 16 éves vagyok.és màr szàmtalanszor mondta és ordibàlta a fejemhez, hogy költözzek hozzàlyuk. Ha arra kerülne a sor és a gyàmhovatal közbe avatkozna figyelembe venné hogy én mit szeretnék?

a körülmények alkalmasak lennének hogy oda kerüljek, ahogy ôk fogalmazzàk.


2014. aug. 31. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés az, hogy a barátod szülei hajlandóak-e téged eltartani.
2014. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
No meg hogy majd mihez kezdesz, ha a barátoddal szakítotok (mert ugyebár elég ritka, hogy az ember 16 évesen a nagy ővel jár)
2014. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi lesz akkor, ha szakítotok?
2014. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és ki fog eltartani, ha hozzáLYuk (anyám!!) költözöl?
2014. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyes írásért!!!

Tudnék ott menni dolgozni szóval betudnék szàlni a dolgokba és azt mondtàk bàrmi van akkor mehetek.

Tudjàk mi van itthon.

Nagyon biztos vagyok benne, hogy ô az igazi.

Lehet, hogy 16 éves vagyok de a kapcsolatunk sok mindent kibírt és átvészelt.

Amiket le írtatok azzal mind tisztàba vagyok.

De a kérdésemre felelnétek?

Elköltözhetnék 16 évesen?

2014. aug. 31. 20:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden 16 éves azt hiszi, hogy örökké tart :)

Majd felnősz.. :)


Apukád engedélye nélkül nem mehetsz, rendőrrel vitethet haza. Gyámhivatal kiemelhet családból, de nem valószínű, hogy az aktuális barátodhoz helyeznének el, hanem megbízható nevelőszülőkhöz kerülsz :)


Az külön mókás, hogy írod, átvészeltetek dolgokat. :) Tudod is te, mi az élet... :)

2014. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az ordibálta, hogy költözzek oda hozzájuk. Elkezdte össze pakolni a cuccaimat. Tudom, hogy kiemelhetnek, mert már korábban majdnem megtették. Korábban is volt ügyünk.

És ezt az egész balhét azért csinálta mert levágattam a hajam. Pedig szóltam neki előtte és még csak nem is az ő pénzéből csináltam.

Többet tudok mint az emberek hiszik.

2014. aug. 31. 20:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De nem tudsz elköltözni, mert a rendőrség hazavisz onnan, ha apád haza akar vitetni.
2014. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És az, hogy van, hogy van egy velem egy idôs lány évfolyam tàrsam volt és a baràtja 20-on valahàny éves, és elvette feleségül még tavaly nyàron.
2014. aug. 31. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Gyámhatósági engedéllyel lehetséges bizonyos esetekben. A te eseted valószínűleg nem ilyen.


Még egyszer kérdezem, ha a kapcsolatotok megromlik, hova mész?

2014. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!