Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gyerekes az...

Szerintetek gyerekes az élettársam?

Figyelt kérdés

Helyzet nagy vonalakban felvázolva az hogy 2 hete nagyon pipa vagyok rá amiért ő igencsak elkezdett fura viszonyba keveredni egy nővel.

Mivel Ausztriában dolgozik, nem volt lehetsőség a személyes megbeszélésre, de nem szakítottunk, viszont kicsit szivattam, gondoltam szerezzen vissza ha akar!

na már ma haza fog jönni, éjjelre jön meg, és nem rég hívtam föl közölte nem ide jön hozzám ( mi együtt lakunk) hanem az anyjához!

felháborítónak tartom ezt hogy anyukánk szoknyájához kell rohanni, azt hiszem ha így történik én kiadom az útját!

Nem hogy még nekem kellene már lassan bocsánatot kérni. Felháborítónak tartom a viselkedését!



Egyébként majdnem megcsalás közeli kapcsolatba kerültek, csak mi a hölgyikével annyira "szeretjük egymást" hogy tájékoztatott engem mindenről!


2014. aug. 29. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember veled befejezte a kapcsolatát. Észre kéne már venned.
2014. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként majdnem megcsalás közeli kapcsolatba kerültek, csak mi a hölgyikével annyira "szeretjük egymást" hogy tájékoztatott engem mindenről!



Legalább legyen már benned annyi, hogy nem hazudozol itt össze-vissza:DD

2014. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Te is pont olyan gyerekes vagy...
2014. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

" kicsit szivattam, gondoltam szerezzen vissza ha akar"


Ezek szerint NEM akar. De az ilyen játszma eleve idióta ötlet....

2014. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Higgadj le, ne csinálj semmit, főleg ne te hívogasd.

Várd meg amíg Ő keres. Ha fontos vagy neki, és téged szeret jelezni fogja.


És ha a hölgyike is játszmázgat veled? Kitől vársz magyarázatot? Kinek hiszel?

2014. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha előbb anyukájához megy és utána hazamegy hozzád nem érdemes házisárkányt játszanod mert visszamenekül a hölgyikéhez. Lehet hogy az édesanyja jobban féltette őt amíg kinn volt, és fontos nekik hogy lássa amikor hazajön. Anyukája felől nem a högyiről szólt a kintléte hanem a róla. Lehet hogy közelebb is lakik a reptérhez az anyukája , de az is lehet hogy mindez igaz amit leírtam, csak az tudja hogy az anyja nem fogja cirkusszal fogadni te meg igen. Tehát ott töltődik mielőtt hazamegy hozzád.

A leírtakból egyébként úgy néz ki mintha nem veled tervezne már közös életet. Lehet a hölgyike is játszik veled.

2014. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Te vagy a gyerekes de nagyon... már ezerszer észre kellett volna venned, hogy sz.r lett a kapcsolatod a pároddal.
2014. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy nővel flörtöl (folytat viszonyt?) odakint, és nem hozzád jön haza.

Hát nem akar visszaszerezni.

2014. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom, hogy nem jött be a terved, hogy szerezzen vissza ha akar. Nem akar, azért megy az anyukájához.
2014. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!