Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg ennyien megalazkodnak...

Tenyleg ennyien megalazkodnak hogy egy kapcsolatot megtartsanak?

Figyelt kérdés
A felesege csalja de nem hiszi el, bizonyitekot talal de igyis ketelkedik vagy a masik no akinek a ferje szexchaten van es nokrol ker meztelen kepeket es ez csak egy par dolog a kornyezetemben. Hogy lehet evekig ugy elni hogy az embert a tarsa fontosnak tartsa oszinte legyen vele? Mert szerintem egy kapcsolat vagy hazassag nem arrol szol hogy vegighazudom vagy pedig csicskakent viselkedem. Hol az arany kozeput?
2014. aug. 19. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nagyon sokan megalázkodnak. Én is ismerek pár ilyen embert és nem értem őket, de nem is az én bajom. Mindenki olyat szagol, amilyet szakít.
2014. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, de van, hogy sokakat a kényszer érthetetlen viselkedésre és tűrésre késztet. Társfüggőség, megszokás, kényelem, anyagi szempontok.
2014. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek többségét egyszerűen nem érdekli, hogy mit csinál a párjuk. Talán ők is éppen ezt teszik, de nincs indíttatásuk, lehetőségük arra, hogy felrúgják a házasságukat. Nekik így jó.
2014. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy most éppen valami érzelmi vagy anyagi, vagy ki tudja milyen hasznuk van a másikból, de amint ez megszűnik, azonnal lapátra kerülnek. Hogy mi köti a másikhoz az adott embert, azt senki nem tudhatja.
2014. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne az itteni, mesebeli fordulatokkal teli, hihetetlenül szívszaggató történetekből indulj ki: ebben a kategóriában a kérdések 80 százaléka kamu, pontszerzés vagy időtöltés céljából írják ki, valószínűleg kamaszlányok.
2014. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!