Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig látogat egy családot a...

Meddig látogat egy családot a Gyámügy?

Figyelt kérdés
Egy Anyukához 4 hónapja kijár a gyámügy.Elszámol a fizetésével,özvegyi nyugdíjával.Ezzel semmi gond nincs.Viszont kölcsön adott egy bizonyos összeget,ami nem gátolja éppen az anyagi dolgait,de mégis a gyámügyisek rá vannak szállva az összegre.30 ezer ft.Hiába beszélte meg az Anyuka az ismerősével hogy a kölcsönt törlesztheti apródonként is,a gyámügy az egész összeget követeli.Megtehetik ezt.Ez nekem olyan mintha pénzbehajtót játszanának,holott nem ez a dolguk.Most ezért zaklatnak egy Anyukát és ráadásul kirendeltek egy olyan embert is,aki majd megmutatja hogyan kell beosztani a pénzt.Szóval követelhet pénzt a gyámügy?Köszi a választ!
2014. aug. 18. 12:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ez nem mese!Szó szerint igaz!Ez nekem is sok,mert ilyet nem tehetnek meg!Én hallgatom az egészet!10 éve ismeret az Anyukát!
2014. aug. 19. 12:16
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor anyuka szep kis meset mond neked. Ilyen, amit leirtal, nincs
2014. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehet hogy én se kaptam teljes képet a dologról.Ezt nem is tudnám szerintem kideríteni.Azt biztosan tudom hogy adott pénzt egy ismerősnek,ez tuti,és hogy kérik a pénzt a családlátogatók.
2014. aug. 19. 12:51
 14/17 anonim ***** válasza:
Esetleg csaladlatogatok helyett uzsorasok.....
2014. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen,ez jutott eszembe nekem is....de lehet hogy provident,bár egy kutya.Bármi is legyen,mindig van megoldás én így gondolom,és nem mindig a rövidebb út a jó út!

Köszönöm!

2014. aug. 20. 09:52
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem te kamuzol, akkor a barátnőd néz komplett idiótának, mert ilyen nincs. Másik lehetőség, hogy a barátnőd komplett idióta, akinek éppen csalók akarják lenyúlni a pénzét, és elhiszi, hogy ők a gyámhivatal.
2014. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyszerű: barátnődtől kérdezd meg a látogatók nevét. Ezt a gyámügyesek kötelesek megmondani.

Aztán hívd fel a területileg illetékes gyámügyet/gyermekjóléti szolgálatot, hogy van-e ilyen nevű munkatársuk. Ha nincs, akkor a barátnőd kamuzott.

2014. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!