Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a 3 éves...

Hogy mondjam meg a 3 éves fiamnak, hogy az apja nem akarja látni a hétvégén?

Figyelt kérdés
A fiam imádja az apját, és válófélben vagyunk, és elvállalt direkt egy munkát. Így nem tudnak találkozni a fiam meg úgy várta...
2014. aug. 17. 08:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyenekből lesznek azok az anyák, akik apa ellen uszítják szegény gyereket...
2014. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, te mit tudnál elfogadni 3 évesen?

Ha következetlen anya vagy a gyereket felnőtt korára bizalmatlan, visszahúzódó, alkalmazkodási zavarokkal fog küzdeni.

2014. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Meg volt beszélve, hogy jövőhetén találkoznak a fiammal, az exem az egyik haverjánál dolgozik, úgy hogy mondhatta volna azt is nyugodtan, hogy nem tud menni mert a fiával és a kislányával kell lennie. De nem tette, bevállalta kész. Nem uszítok senkit senki ellen, sőt!! A fiamnak folyamatosan csak szépen beszélek apáról, ha kérdez valamit. Én attól tartok, hogy mindig ki fog találni valamit hogy ne találkozzanak, és a fiam csalódott lesz.
2014. aug. 17. 19:18
 14/17 anonim ***** válasza:

A gyerek nem hülye. Előbb-utóbb úgyis rájön, hogy az apja nem akar vele lenni.

Annyit kell neki mondani, hogy nem jön mert dolgozik. De azt minél előbb, hogy ne várjon hiába szegény.


Az én apám is ilyen volt és egy időben haragudtam anyukámra, amiért nem volt velem őszinte, nem "nyitotta fel a szemem", de felnőttként úgy látom, helyesen tette. Nem hazudott, de nem is szidta feleslegesen "apámat".

2014. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ha 3 éves a gyerek akkor meg érti,és ha muszáj apának dolgoznia akkor nincs mese ebbe a világban.Amúgy meg nem értem a problémát melyik bolygón élsz?
2014. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy 3 éves gyereknek ha nem ingerszegény környezetben él, még könnyen elterelhető a figyelme, játékokkal gyerektársasággal. Egy kegyes hazugsággal nem fájdítod meg a szívét mintha közlöd a tényeket. Nehéz lehet, de próbálj meg rögtönözni valamit ilyenkor. Ha az apját ritkábban fogja látni, fokozatosan lefog róla válni. A vége úgy is ez lesz.
2014. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nincs miről beszélni szerintem ,ez a nő bolond ha tudja hogy nem hazudik a férje miért panaszkodik? A gyereket óvnia kell és meg magyarázni neki miért nem tud jönni apa és tuti hogy neki se jó! Értem én ezt a sok válást!
2014. aug. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!