Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segisetek! Mit tegyek? :0

Segisetek! Mit tegyek? :0

Figyelt kérdés
Szoval ugy kezdödött hogy 3éve elköltöztünk addig még semmi gond nem volt általánosba mindenkivel kedves voltam segitőkész így kihasználtak , valamint mindig csufoltak piszkáltak pedig mindig is vissza huzódó gyerek voltam sose kerestem a bajt nem voltam nagyképű se de még is nem szálltak le rólam az eggyik lány még meg is ütöt meg stb elkezdtem vagdosni magam de ezt a szüleim nem vették észre sosem beszéltem arrol hogy piszkálnak csak egyszer de akkor is azt mondták védjem meg magam ennyi mindig azt mutattam hogy boldog vagyok meg vidám mindig probáltam mosilyogni ... de már nem fontos tuléltem az általánost most megyek közép iskolába.Most igy nyáron anyáékkal többet veszekszek minden ér leszidnak mindenér én vagyok a hibás a hugom mindig jobb nálam mindig ő a kis angyal a családba az én véleményem már nem is számít ,mindent elrontok de azért velem főzetnek ebédet én mosogatok álltalában meg porszivozok mert anyáék egésznap dolgoznak 6kor jönnek haza ... mondhatni az átlagnál jobban élünk majd nem mindenünk meg van sűrűn járunk kirándulni is stb... de ez engem egyáltalán nem érdekel szeretetre lenne szükségem de csak azt veszem észre hogy én vagyok az aki mindig útba van , utálom magam a napokban szintén elkezdtem vagdosni magam de ez igy nem mehet tovább BOLDOG AKAROK LENNI !!! Segítsetek :(

2014. aug. 13. 22:23
 1/4 BiankaBiaaa válasza:
Kamasz kor. Velem is ugyan ez van. Minden rendbe fog jönni. És boldog leszel. Ne vágdosd magad, nm megoldás. Kitartás! El fog múlni.
2014. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi megprobálok kitartani :/
2014. aug. 13. 22:34
 3/4 anonim válasza:

ismerős a helyzet,velem is így volt. Nekem a középiskola ,az új társaság sokat segített.

de ne vagdosd magad ,helyette inkább hallgass zenét mert az kicsit elszakít a külvilágtól(legalábbis szerintem ).

2014. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyet értek a válaszadókkal.Csak azzal egészíteném ki hogy semmiképp NE VAGDOSD magad!!!
2014. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!