Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Lenne bennetek...

Férfiak! Lenne bennetek féltékenység ha 20 évvel fiatalabb nőtök van?

Figyelt kérdés
Az adott esetben a férfi 45 a nő 25. Nem félnétek valahol hogy esetleg elmegy egy fiatalabbal vagy ilyesmi?
2014. aug. 12. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék, fölösleges. Azzal csak jobban taszítanám. Ha meg már nem kellek neki akkor meg továbblépni és keresni egy jobbat.
2014. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Erre van egy regi mondas: mi a jobb, megenni egy finom torta felet, vagy egyedul megenni egy regi kiszaradtat?:)
2014. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, én nőként szólok hozzá, de ne vállalj olyat, ami nem neked való. Ha nem adsz rá okot, nem fog mást keresni, de érdemes olyan dolgokat is mérlegelnetek, mint a gyerekvállalás. Ha szerinted nem neked való egy 25 éves, akkor ne is kelljen neked 25 éves, ha meg kell, akkor a 25 évesért is meg kell dolgozni ugyanúgy, mint egy korodbeli hölgyért.
2014. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Nemcsak a kor számít, hanem a külső is. Észrevettem, hogy idősebb férfi ismerőseimnek elég, hogy fiatal legyen és egy teljesen átlagos fiatal nőt is megnéznek, akit én bottal sem piszkálnék meg. A barátnőd is egy fiatal férfi szemével nem biztos, hogy olyan jó nő, valószínűleg azért nem talál magának normális korabelit.

Én jártam, randiztam modellekkel, miss Balaton versenyzővel és több top nővel. Náluk a megjelenés számított és az egzisztencia és, hogy pörgesd őket jó helyeken. Én szakítottam velük, de nem voltam féltékeny sosem. Ezek nagyon ritkán jöttek össze idős pasival, mert ciki, max, ha híres és jóképű.

2014. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
*egyébként 10 évvel vagyok fiatalabb
2014. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Bennem nem lenne.Természetes féltékenység persze hogy lenne,ez egyértelmű.Ha valaki menni akar akkor teljesen mindegy mennyi idős amúgy.Ha nem adsz rá okot és jól érzi magát veled,és biztonságban,akkor nem kell aggódni.

A baj az hogy ezen kattogsz mindig.Ez a legnagyobb gond szerintem.Könnyen megérzi egy nő ha parázól az ilyen dolgokon.

2014. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15 évvel volt idősebb a férjem. Féltékeny sosem volt, pedig sokat jártam nélküle ide-oda, sőt munka miatt, férfi kollégákkal évekig jártunk ottalvós helyekre is. A házasságunk 10 éve alatt egyetlen egyszer sem adott hangot a féltékenységnek.
2014. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: miért váltatok el?
2014. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen másfajta életet akartunk egy idő után. A korkülönbség előkerült egy idő után. Egyrészt ő már jobban szeretett otthon ülni, én meg mentem volna minden felé. Másrészt kezdett úgy viselkedni mintha én is a gyereke lennék. De rosszat semmi esetre sem szeretnék írni róla, mert a mai napi nagyon-nagyon jóban vagyunk, hiszen van egy közös gyerekünk. Ő is megnősült, én is férjhez mentem, a viszonyunk jobb mint valaha. Elváltunk de NEM a féltékenység miatt.
2014. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!