Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most annyira baj, hogy a...

Most annyira baj, hogy a csaladommal külön akarunk koltozni?

Figyelt kérdés

23 éves lany vagyok, baratom 27. Van egy 4,5 honapos kisfiunk. Eddig az en szuleimnel laktunk. Nagyon jo volt itt, de mar eleg. Szeretnenk a sajat labunkra allni. Tegnap voltunk lakast nezni, tetszett es szeretnenk kiberelni egy evre. Holnap irnank ala a szerzodest. Erre apum kiakadt. Hogy miert nem jo nekunk itthon. Hozzá teszem sokan vagyunk. Van egy ket eves ocsem is. Ket gyerek van a hazban ha az enyem nem sirat akkor az ocsem es igy forditva. Nem hagyjak egymast soha aludni. Anyukam semmit nem hagy nekm csinalni. Se fozni, se mosogatni se semmit. Szeretnek mar az en sajat lakasomba csinalni mindent mint ahogy csinalja a tobbi anya.

Itthon alkalmazkodni kell a tobbiekhez es mar nem megy. Kölcsönt szeretünk volna felvenni es venni hazat de nem sikerült. ezert maradunk az alberlet mellett. Parom dolgozik. Jol keres. En pedig Angliabol kapom az anyasagit. Mi a velemenyetek?


2014. aug. 6. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Keresni kell rendes helyet és nem panelre hitelt venni. Nem minden a fővárosról szól.

Albérlettel ugyanez. Mi azt csinálunk amit akarunk, havi 1-szer látjuk a tulajt mikor jön a pénzért

és mindez le van írva a szerződésbe....

2014. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bátran önállósodjatok, ti már egy külön család vagytok, teljesen érthető a vágyatok. Szülők pedig majd megbékélnek, idővel rájönnek majd, hogy ez a természetes.

Nyugodtan élhetitek a saját kis életeteket, kevesebb emberhez kell alkalmazkodni.

Rajta! :)

2014. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
23 évesen már nem laktam otthon, a saját lábamon álltam, a saját életemet éltem, pedig akkor még se gyerek, se férj nem volt. Ezen kár is gondolkodnod, költözzetek aztán ennyi. Ha a szülőknek először furcsa is lesz, idővel ők is belátják majd, hogy így jobb mindenkinek.
2014. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!