Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most annyira baj, hogy a...

Most annyira baj, hogy a csaladommal külön akarunk koltozni?

Figyelt kérdés

23 éves lany vagyok, baratom 27. Van egy 4,5 honapos kisfiunk. Eddig az en szuleimnel laktunk. Nagyon jo volt itt, de mar eleg. Szeretnenk a sajat labunkra allni. Tegnap voltunk lakast nezni, tetszett es szeretnenk kiberelni egy evre. Holnap irnank ala a szerzodest. Erre apum kiakadt. Hogy miert nem jo nekunk itthon. Hozzá teszem sokan vagyunk. Van egy ket eves ocsem is. Ket gyerek van a hazban ha az enyem nem sirat akkor az ocsem es igy forditva. Nem hagyjak egymast soha aludni. Anyukam semmit nem hagy nekm csinalni. Se fozni, se mosogatni se semmit. Szeretnek mar az en sajat lakasomba csinalni mindent mint ahogy csinalja a tobbi anya.

Itthon alkalmazkodni kell a tobbiekhez es mar nem megy. Kölcsönt szeretünk volna felvenni es venni hazat de nem sikerült. ezert maradunk az alberlet mellett. Parom dolgozik. Jol keres. En pedig Angliabol kapom az anyasagit. Mi a velemenyetek?


2014. aug. 6. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi se tart vissza 23 évesen. Fogjátok a cuccotokat és menjetek. A szüleitek meg majd beletörődnek.
2014. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már előbb elköltöztem volna.
2014. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es válaszoló leírta a lényeget.Ennyi.
2014. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A szülőkről le kell válni, ha most lehet, akkor uccu.
2014. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De akkor is bolondok vagyunk. Megyünk es kész az már biztos csak nem ertem miert kell igy viselkedni. Mert hogy egy idegennek fogunk penzt fizetni. Szerintem ez normális.
2014. aug. 6. 13:40
 6/13 anonim ***** válasza:

Menjetek, majd belenyugszik, ha meg már te is dolgozol akkor próbáljátok meg megint a hitelt.

Ha jól keres a párod nem értem miért nem adtak hitelt, bár már minimum 20% önerő kell adóstárssal és ez is csak bizonyos banknál elég, nekünk az megvolt és mellette nekem 120 e fizetés , férjemnek minimálbér és megadták volna, de végül inkább építettünk az önerőből.

2014. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
A Királyságból kapsz pénzt és otthon vagy? na én ezzel vigyáznék a helyedben, nem a kiakadó apukáddal. ha a hmrc rájön, hogy nem tartózkodsz/tartózkodik a gyerek az országban, akkor majd jól visszafizettetik veled, aztán ......? ha már dolgoztál külföldön, akkor most miért laktok a szüleiddel? minek mentél haza? én elköltöznék a helyedben, illetve vissza sem mentem volna
2014. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pontosan az önerő miatt. Az nincs meg most egyenlőre. Egy év alatt osszegyujtunk valamit es megprobaljuk egy ev mulva a kolcsont.
2014. aug. 6. 13:45
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem lesz semmi problema. Mivel az S1 is elvam intezve tudjak h itthon vagyok. A szulesemet is itthon anglia fizette. Mindennek utana jartunk. Tisztesegesen vagyok itthon.
2014. aug. 6. 13:49
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

Huszonévesen pont így gondolkodtam én is. Szüleimnél ott volt a külön bejáratú hatalmas, kényelmes, csendes ház, de mi a fejünkbe vettük, hogy bizony senkihez nem vagyunk hajlandóak alkalmazkodni. Felvettük a rohadt nagy hitelt egy kis panellyukra.

Persze a szüleim reakciója pont az volt, mint Nálad.

Így utólag belátom, hogy igazuk volt.

Így nem hozzájuk kellett valamennyire alkalmazkodni, hanem sokkal jobban a panelszomszédok hülyeségeihez, a bank kénye-kedvéhez. Aztán jött az albérlet, ott pedig a főbérlő hülyeségeihez. Egy szöget nem lehet beverni az okoskodása nélkül!

Gondoljátok át szerintem.

ha külön bejáratúvá lehet tenni a lakrészeteket a szüleidnél, akkor méginkább...

Ugyanebben a cipőben jártam, tudom mit beszélek...

2014. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!