Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha feleségetekre/...

Mit tennétek ha feleségetekre/barátnőtökre nyomulna valaki?

Figyelt kérdés
Pl facebookon ajánlatokkal bombázná,vagy mondjuk egy baráti társaságban egy illető tenné ugyan ezt.Hogyan lehet ezt higgattan kezelni?
2014. aug. 5. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Annak a dolga kezelni, akire nyomulnak.
2014. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel maximálisan.
2014. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Bár nő vagyk, de csak mosolyognék, és megvárnám, míg a párom lepattintja a hölgyet:)
2014. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igazan erdekelne, legalabb van izlese a holgynek. :) Gond csak akkor van, ha ki van hulve a kapcsolat es fennal a felrelepes veszelye, vagy ha atmegy zaklatasba a dolog. Esetleg Nalatok ez a helyzet Kerdezo?
2014. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg kérj meg valakit, hogy dokumentálja!
2014. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat ezt a választ rossz helyre irtam!
2014. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én nem higgattan kezelném az estet, hanem higgadtan.
2014. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1-essel értek egyet úgy, hogy nő vagyok, és engem is volt, hogy megtaláltak a facebookon mindenféle üzenettel, azóta le is szedtem magamról a legtöbb képet, és ezekre az üzenetekre sosem válaszoltam. Fordított esetben is azt várnám el a férjemtől, hogy hasonlóan járjon el. Le is lehet tiltani azokat, akik így próbálkoznak.
2014. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nő vagyok facebookon vissza se szoktam írni..megmutatom a páromnak azt ennyi..ha személyesen nyomulnak azt is én szoktam lerendezni..párom nem nagyon foglalkozik ezekkel..nem nagyon érdekli,tudja h lerendezem en seperc alatt xD ha ra nyomulnanak egy kettot tudok de nem foglalkozik veluk...ha olyanja van elmondja meg azt is h ki jelolte be..amugy en nagyon ideges tudok lenni..par kis csaj az elejen parszor ki is osztottam..de mar nem foglalkozok en se ilyennel..ha van olyan no aki el tudja vinni tolem..az vigye xD bar ketlem hogy lenne :)))
2014. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt a feleségnek/barátnőnek kell kezelni. Ő hogy viszonyul az egészhez, azt nem írtad.
2014. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!