Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 kérdésem fogalmam sincs...

Van 1 kérdésem fogalmam sincs mit csinájak léci segicsetek?

Figyelt kérdés

Az apám a nagynénémel kavar mikor anya dolgozik és csak én tudok rola ők se tudják h tudom .Most mit csinájak ?

Ráadásul 1 házban lakunk .SOS !


2014. aug. 3. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

1.: csödnben maradsz és idővel kiderül, vagy nem, és eldöntik, mit akarnak.

2. elmondod anyukádnak, mérges lesz, elválnak, elköltözik az egyik, neked lehet nem lesz olyan jó életed anyagi szempontból mint eddig, meg lelkifrudalásod is emellé

2014. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Uhhh először egy nyelvtankönyvet vegyél magadhoz, sürgősen.
2014. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha meg apukádnak mondod el, tuti tagadni fogja, vagy ha meggéri, hogy vége, akkor se lesz, csak jobban titkolja madj ennél is
2014. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Hasonló helyzetben beszélnék először apámmal, elmondanám, hogy mindent tudok, és hogy vagy ő elmondja anyámnak, vagy elmondom én. Nem szokásom beleszólni mások párkapcsolatába, de ha szülőről, testvérről vagy gyermekről van szó, akkor biztos nem dugnám homokba a fejem.
2014. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Istenem, nyáron minden 10éves gyerek anniyra unatkozik hogy idejön ilyen gagyi kamukérdéseket írni? én 10évesen még egész nap kint fociztam...
2014. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

A nagynénéddel beszélj.


Ő egyébként az anyád testvére?

2014. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó...szerinted kié? Az apjáé? :D
2014. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!