Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom flörtöl, "szemez" a...

A párom flörtöl, "szemez" a játszoházban?

Figyelt kérdés
Amíg én megyek a gyerek után, ő egy szőke nővel igen gyakran felveszi a szemkontaktot, és amikor egy időben távozunk, akkor is annyiszor pillantgat rá, hogy neked is feltűnik? Sajnos nálunk nem egyszer fordul ilyen elő, és nagyon rosszul esik. Ha megemlítem, letagadja, hogy bármilyen nőt látott volna egyáltalán. Miért van ez? Miért nem lehet annyival megtisztelni a párodat, hogy a társaságodban nem nyilvánítja ki ilyen egyértelmű modon a tetszését egy másik nő felé?
2014. aug. 3. 07:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Szabee666 ! Te miként reagálnád le ,ha pl elmennél a kedveseddel mondjuk motorostalálkozóra ,ott a barátnőd nyíltan belefeledkezne egy másik férfi tekintetébe .. talán neked nem esne rosszul ?!
2014. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

tegye!

az hogy egymás szemébe bámulnak az hol érdekeljen engem? megcsalt? NEM. hát akkor hol a probléma? (én még mindig nem értem hogy hogy lenne ez flört)


amúgy meg ha nem érdekli őt az ilyen alapból el se vinném mert tudom, hogy ez neki nem jó.

nekem legalább lenne eszem hogy olyan helyre nem viszem el ami totálisan nem érdekli.

2014. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen "vadász" tipusú férfiak, akiknek vérükben van más nőkkel való kapcsolatfelvétel.

Mint írod a párod is ilyen ember. Hidd el nem direkt csinálja, csak megszokásból emiatt is akadnak ki ennyire, ha szólongatják Őket. Ha kitartasz mellette, idősödő korában majd alábbhagy.

2014. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

Erre a kérdésre azért nincs jó válasz, mert Te jelenleg azt az alternatívát - miszerint a párod számára ez semmit nem jelent (ezt már előttem leírták) - nem veszed figyelembe. Valószínűleg azért tagad mindent, mert akkor nem mentené meg semmi a féltékenységből adódó hisztériától. Ez pedig annak köszönhető, hogy a nők emocionálisan, a férfiak pedig racionálisan élik világukat, ez nem új dolog, csak annyit tehetsz, hogy alázattal elfogadod.


Féltékeny vagy, ami azt jelenti számomra hogy szereted, de azért maradjon meg a féltékenységed egy egészséges mederben.


A flört pedig egy angol szó, aminek a jelentése: szerelmi játék, játékos, könnyed udvarlás, illetve ennek elfogadása. Van, akik szerint a szemezés is beletartozik, de szerintem nem. Legyél egy ici-picit rugalmasabb.


Itt most nem a kérdezőt támadom, hanem a kérdező viselkedésének árnyoldalaira próbálok rávilágítani.


22/f

2014. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
30%

Jajj, ezek az ostoba nők...

Kell keresni valamit amin balhézni lehet, különben unalmas, ugye?

2014. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó, és nem érdekli hogy te mit gondolsz. Nekem is volt 1 ilyen párom, de nem sokáig, mert lapátra tettem. Utána már kapart utánam de késő volt. szerintem undorító és primitiv aki így viselkedik.
2014. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!