Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom flörtöl, "szemez" a...

A párom flörtöl, "szemez" a játszoházban?

Figyelt kérdés
Amíg én megyek a gyerek után, ő egy szőke nővel igen gyakran felveszi a szemkontaktot, és amikor egy időben távozunk, akkor is annyiszor pillantgat rá, hogy neked is feltűnik? Sajnos nálunk nem egyszer fordul ilyen elő, és nagyon rosszul esik. Ha megemlítem, letagadja, hogy bármilyen nőt látott volna egyáltalán. Miért van ez? Miért nem lehet annyival megtisztelni a párodat, hogy a társaságodban nem nyilvánítja ki ilyen egyértelmű modon a tetszését egy másik nő felé?
2014. aug. 3. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Mi a kérdésed pontosan?
2014. aug. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Ugyan már! Hadd nézelődjön, abból még nincs baj. Egyáltalán meg mi a fenének viszed magaddal a játszóházba?!
2014. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%

A nők nagyrésze ilyen.

Én egy évig jártam a suliba az unokaöcsémért, az eredmény az lett, h megdugtam 5 férjes anyukát, meg kb az összes jól kinézővel szemeztem.

Kikezdenek az emberrel pofátlanul.

2014. aug. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Ez így,az egész helyzet. Első,miért kell kötekedni?
2014. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyja ?!?!? Jó nagy pofa kell a párodnak ehhez a viselkedéshez .. ezen én is kiakadnék ! Nem azzal van a baj ,hogy megnéz valakit .. tegye . De nyíltan ne flörtöljön már ,főleg (!) a jelenlétedben !!!
2014. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Kötekedni? Komolyan nem ertem, mi a kerdes.

"A parom fl órától, szemez a játszóházban? " - A leírtak szerint igen.

"Miért van ez?" - Keves vagy neki.

"Miért nem kehet annyival meg tisztelni...." - Mert en, számítasz neki.

2014. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3%
Abban mi a FLÖRT, ha megnéz másik nöt?
2014. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy leírtad, bunkó. Ne hallgass azokra, akik szerint szinte te vagy a hibás, mert magaddal viszed. A legjobb védekezés a támadás, nem ő flörtöl, hanem te vagy betegesen féltékeny. Ha nem vagy biztos magadban, és erős egyéniség, akkor képes addig csavarni a sztorin, hogy még te kérj bocsánatot a bizalmatlanságodért. Gondolom te nem vagy olyan, de csak hogy beleélje magát a helyzetedbe, csináld te is ezt, flörtölj más férfival. Kíváncsi vagyok, erre mit lép a drága.
2014. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%

most tényleg én nem látom itt a problémát? elviszed egy olyan helyre ahol nem tud csinálni semmit. Lehetőség híján elkezd nézelődni, és tudat alatt egy szép dologra vissza visszajár a tekintete. adott esetben ez egy nő. Mikor mentek el akkor is keresi azt a dolgot, de mikor te megemlíted akkor ő azért fogja tagadni, mert tudat alatf fel se fogta, hogy az egy nő, hanem azt, hogy egy szép dolgot nézett.


csak azt nem vágom, hogy a szemezés mitől számít flörtölésnek. amugymeg ti nők még a bolhából is elefántot csináltok

2014. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Ebben mi a flört ???? Ha keresi a másik nő tekintetét és az veszi az adást ,kölcsönösen nézik egymást ... az nem flört o.O ? Számomra igen !
2014. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!