Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy több időt...

Mit tehetek, hogy több időt töltsön velem?

Figyelt kérdés

Kissé bonyolult a történetünk. A vőlegényem a családja vállalkozásában vállal nagy szerepet. Szerencsére elég sokat keres, soha semmiben nem szenvedek hiányt, sőt a luxutermékek is evidensnek számítanak ha vásárlásra adom a fejem (mostanában nagyon gyakran). 17 éves voltam mikor megismerkedtünk, rá egy évre hozzá költöztem és májusban megkérte a kezem 5 év együttlét után. Nem éreztem soha azt, hogy fontosabb lenne számára a munka mint én de az utóbbi időben (szerencsére vagy inkább sajnos?) csak úgy záporoznak a stadion tervek és építések, hogy fogalmam sincs mikor voltunk már úgy együtt igazán. Reggel mikor felkelek már nincs otthon és mire hazaér én már alszok. Olyan mintha távkapcsolatban élnénk mert napközben néha felhív és ennyi.

1 hónappal ezelőtt volt alkalmam lemenni pár barátnőmmel Siófokra és egy fiú barátom áthívott az ő nyaralójukba. Elfelejtette említeni, hogy az egyik legjobb barátja XY akit már 12 éves koromban kinéztem magamnak, csorgatttam a nyálam érte és hiirtelen ott áll előttem és bemutatkozik...ráadásula barátnője egy igen ismert személyiség, lányok ezrei és férfiak csodálják nap mint nap és kapja a bókokat stb. Nos... kissé (inkább nagyon) ittas állapotban összekeveredtünk XY-vel és a Petőfi Sétányon kézenfogva sétáltunk, aznap este szinte felfaltuk egymást de nem feküdtünk le, nem vitt rá a lélek így is eléggé szégyelltem magam.

1 hete hétvégén megint összetalálkoztunk és csak úgy szikrázott a levegő köztünk. Nem akartam tőle semmit, mégiscsak ugyanazon városba vagyunk a vőlegényemmel meg XY barátnőjével meg rohadtul nem lett volna etikus megint egymásnak esni. Hogy bebiztosítsam magam írtam egy sms-t a vőlegényemnek, hogy este szeretnék vele összebújni mert rég voltam már vele boldog. A válasza egy semleges hangnemű visszautasítás volt miszerint ő fáradt, nem tudja meddig dolgozik, ne piszkáljam. Bepipultam, kézenfogtam XY-t és egyenesen a lakására taxiztunk ahol hatalmasat szexeltünk.

A vőlegényem másnap mintha kicserélték volna, elkezdett ajándékokat hozni nekem, a munkákat lemondja és 0-24-be velem akar lenni, rettenetesen érzem magam (amúgy is de majd' beledöglök most). Mégis mit tegyek? Ha velem van a párom nagyon boldog vagyok és szeretem, senkire nem tudnék nézni. Azonban besokalltam, hogy a számlájával élek párkapcsolatban és lassan már csak a postaládára írt neve emlékeztet arra, hogy van közöm hozzá meg persze a hatalmas gyűrű az ujjamon.


2014. aug. 1. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, feltetted a kerdest&a végén írod, hogy csak veled akar lenni a vőlegényed.
2014. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Átmeneti állapot ebben biztos vagyok. Hosszútávra gondolom: mit tehetek, hogy többet legyen velem? Vagy felesleges ezek után vesződnöm, megcsináltam a hülyeséget és hagyjam ott miután őszinte leszek vele?
2014. aug. 1. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj, hátha nem csak átmeneti állapot. Aztán majd látod, de mindenképp gondolkozz el, hogy mit szeretnél, mit vársz, ha mégsem lesz tartós, akkor hagyd el. Viszont nem tudod, hogy milyen munkája, mennyire kimerült, mekkora a felelőssé rajta, nem vagy a helyében, tehát lehetnél megértőbb is, hiszen értetek dolgozik.
2014. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megértő lennék és soha nem hibáztatnék férfit azért mert túl sokat dolgozik a családjáért. Engem az zavar, hogy plusz munkákat vállal, hogy a legdrágább ruhákat, ékszereket, autókat megvegye. Én nagyon élvezném azt is ha átlagos keresete lenne viszont többet törődne velem. Tudok nélkülözni ilyen cikkeket. Nem leszek boldog és kiegyensúlyozott az irigy pillantásoktól ha egy Audival begurulok valahova, mert egyedül ez a látszata, hogy együtt vagyunk: a drága holmik.

Megpróbáltam ezt vele is megbeszélni, többször is. Azt mondta, hogy ő így nőtt fel: mindenből a felsőkategória viszont nem a feneke alá lett téve hanem mindig lehetőséget kapott a szüleitől arra, hogy megdolgozzon érte és nem akar erről az életvitelről lemondani. Ezzel nem is lenne probléma de az, hogy adódott olyan alkalom is mikor napokig nem beszéltünk mert reggel korán ment este későn jött a telefont meg vagy nem vette fel vagy nem is hívott egyáltalán.

2014. aug. 1. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!