Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszerettem volna kérni...

Megszerettem volna kérni barátnőm kezét, de 2 hónapja munkanélküli lettem. Így jobb ha várok addig amíg nem találok munkát? Vagy ne foglalkozzak most azzal?

Figyelt kérdés
Kicsit vissza tart a dolog,nem tudom hogy munkanélküliként mennyire jó ötlet ez?!Még amikor dolgoztam akkor terveztem hogy meg kellene kérnem a kezét,de sajnos pechemre elküldtek.
2014. júl. 30. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel ne foglalkozz. Semmi köze a dologhoz. Majd találsz munkát. Gondolom, hogy nem a lánykérés után 1 héttel lenne a nagy nap. A házasságot se függesztjük fel ha valamelyik felet kirúgják.
2014. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem szimpatikus a kérdésed, mert felelősségtudatról árulkodik. Elvileg a házasság örök, s mindent együtt kell megoldani. Ő mit mond? Beszéljétek át, szerintem.
2014. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ma 10:11


Öszintén szólva meglepetésnek szántam.A témáról már beszéltünk.Nem konkrétan arról hogy megkérem a kezét.

2014. júl. 30. 10:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy munkanélküli lettél még megkérheted a párod kezét vagy legalábbis elmondhatod neki, hogy mennyire komolyan gondolkozol a kapcsolatotokat illetően. Gondolom most gyűrűre sem futja, de ez se tartson vissza, elmondod neki, hogy miként érzel, megkérdezed, hogy lenne-e a feleséged és ha majd lesz munkád, anyagilag rendbe jössz, akkor pedig még mindig meg lehet venni a gyűrűket vagy éppen lehet lagzit tervezni, szervezni. Meg hát amúgy sem kézmegkérés után közvetlenül szoktak esküvőt sem tartani, hanem utána, addig meg még sok minden változhat, rendbe lehet jönni anyagi szempontból.

De ha most te így érzel és elmondod ezt neki, akkor hidd el, hogy jól fog neki esni.:)

2014. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ma 10:15


Szerencsére van megtakarított pénzem,mindig felkészülök az ilyen peches történéskre.Szóval,akár most is megtudnám venni.

2014. júl. 30. 10:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés? hajrá :-)


Tényleg szimpatikus ahogy a dolgokhoz hozzá állsz :-)

2014. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az utolso valaszod minden ketseget eloszlat, ez pont az i-re. En igy latatlanban,a valaszaid alapjan becsuletes, megfontolt embernek tartalak, akire ra mernem bizni az eletem, a lany helyeben. De szerintem ezt o is tudja. Kerd meg batran a kezet!!! Es kerlek ird meg nekunk valaszoloknak,, igent mondott e.:)
2014. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató válaszokat!!:)

Igyekszem becsületes ember maradni!:)

2014. júl. 30. 10:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont most kell megkérned a kezét. Ha nemet mond, mert munkanélküli lettél, akkor szerencséd van, hogy megszabadulsz tőle. Ha viszont igent mond, tudni fogod, hogy betegségben, szegénységben is szeretni fog!
2014. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 11:01


Igazad van,erre én is gondoltam amúgy:)

2014. júl. 30. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!