Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban elkeseredem....

Egyre jobban elkeseredem. Minnél idősebb leszek, annál távolabb kerülünk anyuval egymástól, már nagyon durván. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ott kezdődik leginkább, hogy engem egyátalán már nem akart harmadik gyerekként, de ezt az ember azután elfelejti, miutána kezében tartja a kisbabáját, úgy gondolom. Viszont nekem már semmi kapcsolatom nincs anyuval, utál, szinte árad belőle a gyűlölet felém. Kb. egy utolsó patkánynak tart, csak ott kell lennem körülötte, és érzem, hogy nem akar látni sem, és hallanni sem rólam. . . :/

Eddig nem volt ennyire durva a helyzet, már érzem egészen 12-13 éves korom óta érzem, hogy ellök magától, sokszor sírtam amiatt, hogy anyukám nem szeret engem, és még most is előfordul, hogyha olvasom mások milyen jókat futnak/beszélgetnek/hülyéskednek/moziznak/vásárolnak/takarítanak/főznek együtt, elkeseredem, nekem sosem volt olyan édesanyám aki eljött volna velem bárhova, vagy úgy igazán szeretett volna, büszke lett volna rám. (pl: a munkatársainak is azt szokta mesélni, hogy nekem mik a hiányosságaim,és nem arra büszke, hogy miben vagyok jó... Inkább azt mondja el miből kaptam hármast, mint azt miből kaptam ötöst, és lehurrog..sajnos).

Ma is csak 2 szót szerettem volna beszélgetni, épp sms-t nyomkodott, és elküldött, hogy takarodjak onnan, húzzak be...

Mostanra vált ez csak ilyen durvává, akkor megköszöni, ha a házimunkát megcsinálom, és neki csak pihenni kell, viszont akkor sem érdeklem, akkor sem szakít rám több időt, azt hittem, hogy ahogy korosodom úgy érzi, egyre felnőttebb leszek hozzá, ott tartok, hogy már eltökéltem, hogy ilyen édesanya nem leszek a gyerekeimnek, és végig fogom kísérni az utjukat, és mindenben ott leszek, rettentő érzés, érezni, tudni arról az emberről, aki a világra hozott, és órákat foglalkozott velem mikor nem akartam aludni, hogy mára ennyire gyűlöl...


Innen van még visszaút?


17/L


2014. júl. 24. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Apukáddal mi van? Nem látja h mi történik? Mindenképpen beszélj anyukáddal. Mondd meg neki, hogy te nem kérted az életet, ő szült meg, és te nem tehetsz róla, hogy neki esetleg nehezebb volt egy harmadik gyermekkel az élete. Ha öreg lesz jól jön majd neki, hogy van egy lánya. Soha egy menye sem fogja úgy szeretni, mint a saját lánya.

ne hibáztass magad, lehet, hogy csak irigy a fiatalságodra. A férjem szülei is csak kihasználják őt, de bármit segít nékik, azt mondják, csináljad, mert mi is csináltuk,amikor fiatalok voltunk. Soha nem mosolyognak rá, nem köszönik meg amit értük tesz.

szeresd magad, msolyogj, és hátha megváltozik. Sok sikert!

2014. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Bár a helyzetünk nem oldódott meg, mert nem beszéltük meg, és újra-és újra vendég lesz nálunk ez az utálkozás, és a veszekedés, stb... Most mégis pár szót beszélgettünk,és úgy beszéltük meg, holnap főzünk valami újat ketten,közben majd beszélgetünk... Majd meglátjuk,hogy alakul, addig amíg néha ilyen, szerencsém van. (bár azok a szakaszok nagyon fájnak, amikor utálat jön belőle)

2014. júl. 24. 21:24
 13/15 acelsziv ***** válasza:
van változás?
2014. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen:) Minden remek most.
2014. aug. 24. 21:58
 15/15 anonim ***** válasza:
a fiú tesóid tudnának segíteni azzal hogy beszélnek vele és belátatják vele hogy hibázik.
2014. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!