Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most mi a fenét csináljak?

Na most mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

a szüleimmel való viszonyom borzalmas, és ezt nem tini lázadásból mondom. nincs egy perc nyugtom, mindig kikapok valamiért. lassan már azért is mert veszek vagy épp nem veszek levegőt vagy nem úgy vettem ahogy ők eltervezték. nekem nincs beleszólásom, ha jót akarok azt teszem amit mondanak. Párom ragaszkodik a költözéshez, viszont nem tudom költözzek e. Jobb lenne bizonyos értelemben, de másrészt apukám meg a kutyám nagyon hiányozna. apu is szenved anyám mellett, tudja hogy én is, de soha nem engedné h páromhoz költözzek. az egész életvitelük életmódjuk a gyerek felfogása nem tetszik nekik. nem szeretnék ha olyan helyre kerülnék ahol bele kell adnom a családi kasszába (pl.) azért hogy amit én +ba feltermelek ki tudjuk fizetni. ott ki van kalkulálva h ennyi a fizetés összesen akkor ez a számla ez a kaja maradt ennyi akkor költsük el. (ez a fő fok, h "költsük el")


MÁSRÉSZT


párom folyamatosan velem akar lenni. 8:00-16:00ig melózom, ő meg 2 műszakban, és amikor délelőttös velem akar lenni 4 után, én viszont ha megkérem h most ne akkor kiakad h MÉRT? mondom pihenni akarok, elfáradtam. "jajj te mindenbe elfáradsz meg mellettem is tudsz pihenni" és addig addig nyüglődik míg végül beadom a derekam. meg ha dolgozom nem tudok 10 percenként írogatni neki, de ha felnézek facera... látom ám h: HAHÓ HAHÓ HOL VAGY MIT CSINÁLSZ HAHÓ ÍRJ MÁR ÍRJ HA VAGY stb stb. megírom h meló volt: ok. meg másról sem tud beszélni mint arról h költözzek oda... ha mondom neki h: leestem a lépcsőn melóba... az nem jó, na akkor a költözés...


mit tudtok erre mondani? mit csináljak?

Kidobni párom nem akarom mert szeretem csak néha kicsit sok, de ha meg nem vagyok vele én vagyok punnyadt én hamar túlteszem magam, a tényen h most nem. nem sírok rajta h fuh, most 1 napot kihagytunk.


2014. júl. 16. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tinilázadás, párom, munka, költözés?

Hány évesek vagytok?

2014. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
20 23
2014. júl. 16. 11:50
 3/15 A kérdező kommentje:
de 4 éve együtt vagyunk és kicsi korunk óta jól ismerjük egymást
2014. júl. 16. 11:50
 4/15 anonim ***** válasza:

1. Amíg a szüleiddel laksz sajna ők diktálják a tempót. Hiába vagy nagykorú, hiába van meg a saját életritmusod, szokásod, elsősorban hozzájuk kell alkalmazkodni, mert te laksz náluk. Szóval amíg el nem költözöl, addig viseld el ezt. Mondhatjuk, neked most ez a lakbéred.


2. Ha bárhova mész lakni, ott be kell adni a rezsibe, lakbérbe. Nem értem ezt miért nem akarják a szüleid. Mindenhol kell fizetni, ez az élet rendje.


3. Ha már most így vélekedsz a párodról, ha már most "néha sok" neked, akkor eszedbe ne jusson odaköltözni hozzá.

2014. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Párodhoz költözni: csöbörből vödörbe. De komolyan.

El kellene olvasnod néhány könyvet arról, mi a szeretet, szerelem. Mert se a szüleid, se a barátod nem szeret, hanem birtokolnak.

Fromm: A szeretet művészete

Buscaglia: A szeretet

2014. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fenét.
2014. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

igazából...

1. igen ők, de párom vesz nekem egy szép felsőt se kihívó se semmi, csak mondjuk pont a kedvenc színem vagy kedvenc mintám van rajta, anyukám széttépi h "Ilyen ocsmány k..vás ruhákat mégegyszer ide nem hozol!!!

és, sajna nálunk az a rendszer h: anyu elszakadt a bugyim, megengeded h ezt felvegyem? azt vagy igen vagy nem.


2.: Én rajtuk kívül soha nem halottam olyan családról akik beadják a fizetésüket. rokonok ismerősök akik ezt tudják akár a szüleim elmondásából akár az én elmondásomból: ez most komoly? na ez már vérciki! Ki az az idióta szülő aki elköveteli a gyereke fizuját? bankot szült vagy gyereket? és így akar téged befogadni a párod?


(legáltalánosabb mondatok)

Ez márcsak azért is mert ha odaköltöznék, és keresnék mondjuk 100ezret akkor 100ezret oda kellene adnom. ha meg kéne esetleg csokira mert megkívántam: meglátjuk hogy jövünk ki a kövi fizuból.

3. legfőképp azért sok, mert amint összefutunk: na szija milyen napod volt? jó.. és gondolkoztam a költözésen, mikor akarod? -nem tudom (10 perc múlva) Ha majd odadköltözöl... naaa költözz oda... nem bírom anyádékat ha nem költözöl a föld alatt fogsz látni mert kikészítenek....

Másról se tudunk dumálni mint a költözésről.

+ ha a szüleim megtudják h megint vele voltam szokásukhoz híven 5től este 10ig engem fognak csesztetni h mért kell együtt lennünk holnap ne merjek vele talizni. men jek haza enni meg pihenni. késsz

2014. júl. 16. 12:03
 8/15 A kérdező kommentje:

annó mikor összejöttünk nem voltak ilyen gondok. 2,5évig teljesen jól elvoltunk, szóba se jött ilyesmi. imádtam vele lenni, vártam a pillanatot h beérjen a busza.


Aztán 3 hónapra odaköltöztem, de történt egy apró baj, és kénytelen voltam visszamenni. azóta.. ez tavaly decembertől február közepéig volt. azóta minden mondata a költözés. ha megkérem h fejezze be 5 percre abba hagyja.

folyton nyűgös, ingerült, feszült. és vagy jó kedvébe vagy kínjába ezt hajkurássza. UNOM. mindig kisajtolja hogy megdumálunk egy dátumot. de nem költözök mert nem tudok csak úgy eljönni. aztán néha gondol egyet hogy most dúl a romantika döntsek én, ígéri hogy nem hisztizik, de ez kb. 20 percig tart

2014. júl. 16. 12:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha akarsz magadnak esélyt adni arra, hogy ki tudjon alakulni egészséges személyiséged, akkor költözz el otthonról, de véletlenül se a barátodhoz, hanem egyedül, vagy ha anagyilag megterhelő, akkor barátnőkkel, vagy más fiatalokkal.

Igazából a barátod viselkedése sem tűnik kedvezőnek a számodra, a helyedben, onnan is dobbantanék, de azt te érzed.

2014. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nincs rajta kívül senkim. se haverom se barátnőm se rokon akihez mehetnék.. a szüleim mindenkit eltiltottak vagy ha nem akkor ők léptek le, mert nem tudták elviselni. rokonaink se beszélnek velünk pont ez miatt.
2014. júl. 16. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!