Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz lehet hogy ágyi poloskat...

Igaz lehet hogy ágyi poloskat össze lehet szedni a strandöltözőben?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem valószínű.
2014. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos igaz, de mi Londonban egy szallodaban szedtunk ossze agyi poloskat...

... amibel mondjuk aztan az egesz csaladot megfertoztuk...

2014. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is volt ágyi poloska idén januárban. És máig nem jöttünk rá, hogy honnan került be hozzánk. 8. emeleten lakunk, nincs kutyánk, csak 2 cica, akik értelemszerűen nem kijárósak. Viszont az elején a csípéseimmel voltam a háziorvosnál, mert akkor még nem tudtuk mi okozza, és ő mondta, hogy azon a héten én voltam a 3. páciens ilyen tünetekkel. Szóval valószínűleg a mi környékünkön elszaporodtak. De hogy konkrétan a mi lakásunkba hogy került be, rejtély...
2014. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én itt egy Palatinusos kérdésnél olvastam és megijedtem mert ilyenre nem is gondoltam.. De ez durva vajon a gellertbe meg bármelyik fürdőbe vannak?
2014. júl. 16. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Na azert ilyen elegansabb helyeken is lehet osszeszedni, ha valaki behozza magsval a poloskakat.
2014. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán bárhol össze lehet! Költözéskor, vagy ha épp bútort vásárolsz,vagy bármit,amin szállítással bejöhet a lakásba....
2014. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ágyi poloskával az a nagyon nagy probléma, hogy fél évig (!!!) kibírja élelem (tehát vér) nélkül. Ez azt jelenti, hogy gyakorlatilag bárhol elbújhat, ritkán használt helyeken is elvan hosszú hónapokat. Tehát gyakorlatilag bárhol össze lehet szedni, ahol van sötét zug, így egy öltöző is tökéletes a számára.
2014. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk anno a szomszédtól jött át.

Házilag ki se tudtuk irtani, szakembert kértünk (azt aki a szomszédnál is dolgozott).

A szomszédék pedig egy használt kanapéval hozták be. A fél ház fertőzött lett, a rovarirtó szerint a falak repedésein, vagy a szellőzőn is átjutnak ha olyan lehetőségük adódik. A lányom még nem volt egy éves, őt támadták legjobban. Az egész matracát elvittük falura és elégettük.

Azt hittem rosszul leszek mikor lehúztam a matracról a védőhuzatot és nyüzsögtek a rovarok. Fujj

2014. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bárhol, akár buszon, villamoson is.
2014. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!