Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva lesz kisbabánk keresztelője,amin ott lesznek párom szülei,a keresztanya,és mivel rokon,az ő szülei és testvérei is.Az én szüleim elváltak,édesanyám 300 km-re lakik a testvéreimmel,apum közelben van,de hát vele nem tartom a kapcsolatot.Anyumék biztos nem tudnak eljönni,de azt sem szeretném,hogy az én rokonságomból nem lenne senki,rosszul esne nekem.Kit érdemes meghívni ilyenkor?Vagy törődjek ebbe bele?
2014. júl. 15. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Törődj bele, hívd meg a közeledben élő barátnőidet.
2014. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ki van a te rokonságodból, aki szerinted eljönne? Amúgy anyukád hogyhogy nem jön el? Mégiscsak az unokája nem? Számomra ez elképzelhetetlen lenne amúgy...

Ha esetleg nem tudsz rokonod meghívni, akkor valami jó barátnőd hívd meg nyugodtan szerintem.

2014. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekes, hogy család vagy sem. Azokat hívjátok el, akik szeretnek és ott akarnak lenni. Barátok, barátnők, más kisbabás családok, valaki csak van, aki számít, aki fontos neked, még ha nem is rokon!
2014. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben okosabbat nem tudsz tenni,mint elhívni valakit,aki nem rokonod ugyan,de közel áll hozzád.Bár furcsa,de bele kell törődnöd,hogy a családod nem vesz részt az eseményen.
2014. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Meghívom mamámat,kereszt szüleimet,ők biztos szívesen eljönnének
2014. júl. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!