Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom huga féltékeny. Mit...

A párom huga féltékeny. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy jo ideje érzem ugy, hogy a párom huga féltékeny rám. Ezt eddig neki nem mondtam, mert nem akartam konfliktust köztük, miattam. A kapcsolatuk azonban már nem tul szoros az elmult evben eltávolodtak egymástol. Hozzáteszem nem miattam, hanem a párom megelégelte az önzőségét.

A párom elmondása szerint a közelmultban felkereste és ellenem akarta hangolni, hogy én befolyásolom és probálom megváltoztatni meg hogy mellettem elvesztette önmagát... söt azt is kimondta állitolag hogy képtelen elviselni, hogy én vagyok az elsö és nem ö.


Mit tegyek? Magamat ismerve ha beszélnék vele valoszinüleg az elfojtott dühöm kitörne és abban nem lenne köszönet. Nem akarom rontani a helyzetet, de már lehet ez kéne hogy észheztérjen.


2014. júl. 14. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bízd a párodra. Ha őt zavarja, akkor majd ő lerendezi.

Te ne szíts haragot két testvér között! Ha nem viselkedik veled normálisan, akkor kerüld a társaságát.

2014. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Miert vagy duhos? A ket testver dolga. A parod huganak nem kell, hogy kedveljen, szeressen teged. Lehet, majd a kovetkezo novel is ezt csinalja, de lehet az szimpatikusabb lesz neki. Nyelsz es hallgatsz, kesz.
2014. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Elmesélem a sztorim. 24F, 26L (én vagyok az utóbbi), 12 éves húga volt a srácnak. Együtt aludtak hétvégente a kislánnyal, mert a szüleik viszonya nagyon rossz volt. Amúgy Bp-en együtt laktunk a sráccal.


A kislány MINDEN hétvégén, ha ott voltam, vagy jött vissza hozzám a barátom (itt dolgozik ő is, szóval amúgy is jött volna), konkrétan üvöltve a földhöz vágta magát, csimpaszkodott a lábába. Pedig (remélem) nem bántották őt a szülei, mikor mi elmentünk, inkább az jött le, hogy el van kényeztetve, mint az állat.


Nem engedte, hogy együtt aludjunk, ha náluk voltunk, az évfordulós vacsorára ElJÖTT VELÜNK...stb stb.


Én teljesen cselekvőképtelen vagyok tesó kérdésben, mert nekem nincs, a barátom meg a családja meg a kislányt támogatták, nem nevelte őt senki, így köztünk aludt meg ilyenek.


Szóval sajnos te nem tudsz tenni semmit, ha pasid és a családja nem tudnak mit tenni. Vagy inkább nem akarnak...Néha átjött a barátom nővére, és elvitte magához a gyereket, hogy kettesben tudjunk lenni, ha ott voltunk...


Csak azért meséltem el a történetem, hátha nyugtat, hogy nem vagy vele egyedül. Mi már nem vagyunk együtt, és ez is vezetett a szakításunkhoz, de azért számos más oka is volt.

2014. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjem testvérét nem csípem. De ez van, próbálok vele jó fej lenni és ennyi. Mi nem fúrjuk egymást, csak annyira különbözően gondolkodunk mindenről, hogy már attól is kikészülök, ha megszólal. A férjem ezt tudja, nem is erőlteti, hogy jóban legyünk, megelégszik annyival, hogy nem állunk le vitatkozni a sógorommal. Ugyanis azt felesleges, mert egyikünk se enged, mert szerintem ő a hülye, szerinte meg én. Sajnos mindketten szörnyen makacsok vagyunk, ami a hallgatóságnak végtelenül idegesítő. Úgyhogy maximum arról beszélünk, hogy süt a nap és finom a kaja. Abból még nem volt baj.
2014. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves?
2014. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

3. válaszoló, ez nagyon durva, amit leírtál.

Én biztos nem tűrnék egy 12 évest az ágyamban, miközben a barátommal akarok aludni... Azért ez már túl megy minden határon...

2014. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

24 éves.

És hogyne lennék dühös mikor beszólogat,átnéz rajtam, semmibe vesz, néha probálja megjátszani magát ha a párom is ott van, egyébként mintha levegö lennék. Állandoan a párom volt barátnőit hozza fel. Lényegében hülyét csinal belölem. :D

2014. júl. 14. 10:49
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen viselkedéssel csak magából. Légy te az érettebb és ne törődj vele.
2014. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6. válaszoló vagyok.

Akik lepontoztak, azok szerint normális, ha a a párjuk 12 éves testvére közéjük fekszik? :-)

2014. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj rájönni,hogy hogyan tudod megleckéztetni! Biztos van valami,amivel meg tudod mutatni,hogy ő a kisebb...Aljas,de ha a szép szó nem használ,csúnyán kell beszélni!
2014. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!