Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny Párom...

Miért vagyok féltékeny Párom keresztfiára?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar hogy állandóan apáskodik felette túl sokat kihoz a gyerekből.Engem ez nagyon zavar elvégre nem az ő gyereke és saját gyereket meg nem akar ezt már kijelentette többször is. Azt tudni kell hogy a pici apja külföldön dolgozik csak hétvégére jár haza.
2014. máj. 22. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
azért vagy féltékeny, mert hiányzik egy kereked.
2014. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Tévedésben vagy: nem a párod keresztfiára vagy féletékeny, hanem a párodra dühös és haragos. Más kölykét pátolygatja, de sajátot nem akar.


Hogy miért? Olyan egyszerű...mert a más gyereke hazamegy este. Esetleg két nap múlva este és nem kell vele egy életen át "kínlódni". Értsd: a párod nem vállalja az elkötelezettséget és az apai felelősséget.


Mit is keresel mellette még?

2014. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

"túl sokat kihoz a gyerekből" hahaha:D


Egyébként a második igazat beszél, a te kölködet nem akarja, másét meg igen. Igen, azért, mert 1. veled nem akarna bébit, 2. a más gyereke nulla felelősséggel jár, csak a jó pótapuci szerepeben tetszeleghet, de nyugi, féléves korában még nem csinálta ezt vele sem...

2014. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Hát azért ne kérdőjelezzük már meg más párkapcsolatát. Mi az, hogy mit keres még mellette? Egy nő csak azért élhet egy férfivel,hogy az gyereket csináljon neki? Eldobom az agyam.


Nem tudom miért vagy féltékeny, ez elég gyerekes, de valahol meg is értem.

Ő meg egy ilyen típus, elég neki ennyi a gyerekezésből, kiéli magát a kisfiúval.

2014. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te akarsz gyereket? Ha nem, akkor miért zavar, hogy mással éli meg ezt a kapcsolatot? Szerintem itt a bibi nem a srác, hanem, hogy nektek nincs, és láthatóan nem is lesz, mert ő nem akar.
2014. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!