Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után el mernétek utazni?

Ezek után el mernétek utazni?

Figyelt kérdés

1 hónapja felvetettem a kedvesemnek hogy elutaznék a bátyámékhoz(2 hétre), ők külföldön laknak. Kifejtette nem tetszését, elég jól ismerem már.

Mivel párocskám is külföldön dolgozik, de hetente haza jár, annyiban maradtunk, hogy megyek, de úgy hogy vele indulok vasárnap este, és pénteken amikor ő jön haza jövök velük.

Ez így teljesen oké volt.

Elkezdett egy nővel beszélgetni (igen, vétkeztem megnéztem) ott lebeszélték hogy elmehetnének moziba, de közölte a párom hogy meg oldja, elküld engem a testvéremhez, és akkor úgy jó, mert én olyan aljas vagyok hogy megállok még a wc előtt is és nem hagyom sehová menni ( ami egyáltalán nem igaz) no mindegy, ezt én tudtam már amikor este felvetette nálam a témát, hogy menjek két hétre ráadásul hogy a testvéremmel is találkozzak mert hogy csak a sógornőm és a kisfiúk van otthon, meg ilyenek. jaj mondtam én nem vágyok szivem, nem akarlak itt hagyni, veled lenne az igazi, és annyira rimánkodott de háááát menjek már. Mondta hogy add ennyi meg annyi pénzt, holott nem is tehetjük meg, és inkább vennék magamnak egy cipőt amiért hónapok óta rimánkodok, de a kiruccanásomra adna na mindegy. Még repülőt is nézett nekem, nagyon bele jött a dologba, de végül is rábeszélt. Nem győztem neki hálálkodni amiért ilyen rendes hogy még ő mondja nekem hogy menjek. Na de ha értitek az egész egy nagy kamu, a részemről is, elkezdtem játszani vele. Ti mit tennétek???



Egyébként építkezünk, és kiruccanásra sem telik de a pláne hogy édesanyámékkal lakunk, és lenne pofája innen randira menni, majd ide este haza jönni az ágyamban. Nem tudom hogy ilyen gusztustalan.


2014. júl. 13. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elutaznék, és megkérném, hogy amikor két hét múlva visszajövök, már ne legyen a közelemben.
2014. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Az ő pénzéből ad utazásra?na menj szépen had fizesse.Aztán ha vissza tértél páros lábbal rúgd ki.Dorbézolj egyet,az ő pénzén:))
2014. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálnék mint aki elmegy.

Intézd a "jegyet" magadnak, stb.

Úgy hogy korai lenne az indulás ideje hogy mondhasd, jajj drágám, ne kelj fel miattam...

Aztán játsz kivárásra.

2014. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már eldőlt....
2014. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, teljesen mindegy,hogy elmész-e vagy nem. Ez a pasi így is, úgy is egy gennyláda!
2014. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el a pénzt, aztán tedd ki, mielőtt még elutaznál, nehogy lenyúlja a cuccaidat! Aki ilyen gerinctelen, mindenre képes, vigyázz vele! Csak okosan! :)
2014. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is lelépnék a pénzzel, és meglepnám őket.

Igen, a látott beszélgetést is megemlíteném, itt meg kell.

Volt, aki nálam véletlenül abukott le, de a mai napig azt hiszi, hogy feltörtem a fiókját. Hazudnak, tagadnak, gyökerek. Attól, hogy tagadják, még igaz a dolog.

2014. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állítsd le az építkezést, vedd ki a pénzed belőle és tipli.
2014. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!