Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mernetek utazni igy? Mar...

Ti mernetek utazni igy? Mar regen szeretnenk kistesot es volt harom vetelesem az elmult 4 evben. (foltatas lent)

Figyelt kérdés

Legutobb 2013 Marc 8-an mutettel fejeztek be a terhessegem a pici kromoszomarendellenes volt. Ekkor dontottunk ugy h feltoltodunk es hazautazunk. Nem vedekeztunk hisz eddig sem vedekeztunk az elmult negy ev alatt is nehezen estem teherbe, es a babok nem is maradtak meg. Csak az utolsonal kertem genetikat igy tudom h ott mi volt a gond. Azota rengeteg hormon vizsgalaton voltam, minden normalisan mukodik kiveve a progi szintem alacsony egy picit de nem tul sulyosan. Igy van egy bebookolt Magyarorszagi hazautunk az egesz csaladnak junius 20tol aug 4ig. Ma reggel teszteltem pozit, nem szamitottam ra hisz nincs tunetem semmi, csak kesik 4 napja. Ti mernetek igy utazni, vagy mit csinalnatok? Majd most fogok orvossal konzultalni.

Koszi a tanacsokat


2013. máj. 14. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem írod mennyit kellene utaznod.

Amikor haza utaztok akkor lennél 9 hetes terhes így pont a fontos 12 hetesen nem leszel ott.

Vagy is ha utaztok akkor mindent fizetned kell Mo-n minden vizsgálatot. Keresned kell magán klinikát ahol leveszik a vért stb... Ès ha meg kell szakítani megint akkor fizetned kell az abortusz árát is.


Èn mondjuk utaztam 8-10 hetes terhesen 2 hetes Maldív útra egy 14 hós kisgyerekkel a kezemben. Szóval egy normál terhességnél semmi baj nincsen egy 10 órás úttal, vagy hidroplánozással... De nekem elözö terheségemmel sem volt túl nagy gondok. Orvoshoz meg csak a nyaralás után mentem már 10 hetesen.

2013. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eleg hosszu repulout, Melbourne- Dubai 15.50 ora(itt megszallas 4 napra) majd Dubai - Vienna - Budapest. Ez van bebookolva es kifizetve. Mondjuk van ervenyes TAJ-om es eu biztositasom Mo-al, csak epen orvos ismerettsegem nincs. Egyebkent itt minden penzbe kerul, meg ugyis h magan uton is biztositva vagyok, es mondjuk az otthoni 12ezres konzultacio itt az 50ezret sujtja. De nem az a lenyeg, csak nem szeretnem ha ez a trehesseg is kudarcba menne. Nem tudom mennyi orvosi felugyelet kellene, jovo heten megyek csak a dokimhoz. Az elso terhessegemmel nekem sem volt semmi problema vhogy a kisteso nem akart osszejonni, avval megkuzdottunk rendesen.

Masik h itt nincs betegszabi meg TB, es egy honappal szules elott tuti el akarok menni szabira. Ha most utazunk felhasznalom az osszes szabimat szinte, es a gyes itt csak 18 het ami fizetett a tobbi fozetetlen. szoval nem mindegy lenne plusz egy honap. Kerdes h a jegy mennyire atrakhato jovore szerencse h flexibiliset vettunk. Akkor hazamennek egesz nyarra mikor a pici 5 honapos lesz es maradnek vegig, hisz ugyis anyasagin lennek. Szerinted?

2013. máj. 14. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!