Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy gyözhetném meg anyumat?...

Hogy gyözhetném meg anyumat? Több lent!

Figyelt kérdés
Van köldök pc-m és szeretnék a nyelvembe is,reggle mondtam neki d enemondtam h hova akarok aztmondta szosem lehet rola délutén mondja mibajom mondom hát apiercing aztmondta h else mondtam hova akarom meg semmit hogy gyözhetném meg h megengedje?
2010. jan. 7. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Sehogy!Tetesd be és majd megbékél vele!

Na de akkor a köldöködbe engedte?:O

2010. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy. Én megcsináltattam az engedélye nélkül. 1 évig nem vette észre. :D
2010. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
aztmondta az volt elsö és utloso:Ddeénse értem a logikáját:D,csak ha megcsináltatom titokbaa félek elveszitem abizalmát,inkább vmi érvelő ok kéne h megengedje
2010. jan. 7. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még tetkó lenne... de egy piercing... nem tetszik kiveszed. Mit parázik, úgyis elmúlik nálad ez, mert egy idő után már nem lesz érdekes, és akkor kiveszed. Ő is járt fiatalon olyan ruhában amit ma már nem venne fel, és nyilván festette, ékszerezte magát úgy ahogy ma már nem tenné. Fülében van lyuk? Na az ugyanilyen...
2010. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is majd meg békél vele! De ettől függetlenül én nem csináltatnék, és nem is ajánlom, mert a páromnak kb 3 évig volt a nyelvében és letört 2-3 fogából kissebb darabok, ezt megunta és inkább kiszedte!
2010. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
szerintem érveljél hogy miért jó ha van pierchinged miért szeretnél a nyelvedbe is meg hogy ha nagy a gond mondhatod neki h legalább csak nézze meg milyen és ha nem tetsik kiveszed de persze eszed ágába se lesz aztán úgyis megenyhül semmi féle képpen se csináld titokba
2010. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ép ezaz most megengedné 18éves korom után adigra már nemis fog érdekelni,meg egyszer élünk!ehez hozzáfüzöm nem járok bulizni 16éves vagyok lassan 3éve van barátom,jol tanulok gimnáziumban nemtudom mértnem engedi
2010. jan. 7. 20:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"megengedné 18éves korom után adigra már nemis fog érdekelni"


Te el is olvasod, amit leírsz? Épp most magyaráztad meg nagyon okosan, hogy mekkora hülyeség ez az egész.

2010. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként ha jól tanulsz, írhatnál szépen is...
2010. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Előbb tanulj meg írni!
2010. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!