Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A párom folyton...

Mit tegyek? A párom folyton szememre hányja a múltamat.

Figyelt kérdés

Pár éve viszonyom volt két kollégámmal, vettek nekem ruhákat stb.

Én hülye ezt elmondtam a páromnak amit azóta is felhánytorgat. Már van egy kislányunk is. Megoldás?


2014. júl. 10. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Ö szüzen kezdett veled, vagy neki is voltak elözö kapcsolatai? Vagy az a baja, hogy pénzért voltál velük?


Megoldás nem sok van, vagy eltüröd, vagy elhagyod. (Meg ezért nem okos dolog kitarttatni magad valakivel - de utólag ezen változtatni nem tudsz)

2014. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Na várj, mielőtt félreértenénk. Ti már együtt voltatok a pároddal, amikor viszonyod volt a kollégáddal? Mert akkor teljesen jogos a részéről. Ha viszont ez a párod előtt történt, akkor nincs hozzá túl sok köze.
2014. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

na most nem értem ez előtte volt vagy közbe?

de ha csak "exek" voltak az életedbe,akkor nem értem mi köze hozzá?mindenkinek van múltja ..ha meg megcsaltad és megbocsájtott akkor meg le kell nyelni a békát mindkettőtöknek..mindenkinek másért neked azért mert megcsaltad neki meg azért mert hülye volt!

2014. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Ezt mondanám, mikor nyugodt légkörben ketten vagytok, minden magyarázkodás nélkül, csak ennyit:

'Szeretlek téged. Meg tudsz bocsátani? ? ? '

Jó lenne, ha utána csend lenne, egyedül lenne, mert ezt neki át kell mélyen gondolni / érezni, és ne zavarja meg semmi. A megbocsátás a sértettet tisztítja, világosítja meg.

2014. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
49%
Két kollégáddal egyszerre? :O Mert azért engem zavarna az is, hiába a kapcsolat előtt volt.
2014. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baja, hogy pénzért feküdtem le velük.
2014. júl. 10. 21:57
 7/13 anonim válasza:
70%
Pénzért? Magyarul k#rva voltál! Hát... engem k#rvára (szójáték) nem érdekelne ez. Ezt mikor mondtad el neki? Persze, elhagyni nem hagynálak el, és szerintem ő sem fog, de azért engedd már meg neki, hogy zavarja! :O Két pasival egyszerre? Pénzért? :O :O :O
2014. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre, csak párhuzamosan. Ezt akkor mondtam el neki amikor összejöttünk.
2014. júl. 10. 22:03
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha őt zavarja a múltad, minek van veled? Keress olyan embert, aki el tud fogadni a múltaddal együtt. A múlt már megtörtént, az nem változik, de az ember maga változhat. Tehát nem törvényszerű, hogy a jövőben is olyan leszel, mint a múltban. persze ezt csak te tudhatod. De vannak, akik túl tudják magukat tenni a múlton. Pl. ha a párom megcsalta az előző barátnőjét, nem kezdem neki mondogatni, hogy hazug csaló stb., az a múltja. Csak akkor, ha megtudom, hogy engem is. De akkor meg már szakítok.
2014. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Igazából ehhez a párodnak semmi köze. Amúgy megtisztelted azzal, hogy annak idején elmondtad neki, ő ezt elfogadta. Nem értem, hogy miért lovagol ezen.
2014. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!