Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így jó lesz a lánykérés?

Így jó lesz a lánykérés?

Figyelt kérdés
Egy videó ihletett meg. Szóval elmennénk autózni, és összetűzésbe keverednék eg motoros bandával (haverok) Leszorítanának az útról, majd kiszállnék a kocsiból, dulKodás...stb. Aztán mikor kiszállna a barátnőm az egyik haverom elővenne egy csokrot a csomagtartóból, én pedig térden állva megkérném. Szerintetek? Nem akarok szokásos rózsaszirmos, gyertyás lánykérést, nem szereti az ilyeneket.
2014. júl. 10. 10:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nope. Ahogy az sem vicces, amikor az utcán rendőrnek álcázott színészek igazoltatnak, dulakodást kezdenek, letartóztatást imitálnak... ennyi erővel, ha az adrenalin szintjét akarod megugrasztani, vidd el bungee jumpingolni, vagy ejtőernyőzni, és a levegőben kérd meg. Sokkal kevésbé durva, mint verekedést szimuláló helyzetet teremtve megkérni a kezét. És ha ő egy ilyen helyzetben sírógörcsöt kap az idegtől? vagy ha nekiáll balhézni és a nem tudom, a dögnehéz táskájával fejbe veri az egyik haverodat? ... Nekem nem tetszene. De hát a te párod, te ismered.
2014. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
[link] erre gondoltál mi?
2014. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok gyertyás rózsaszirmos megkérős párti, de amit írtál nem hangzik jól. Jó ötlet bevonni a motorosokat, de akkor már inkább adjanak nektek díszkíséretet vagy mutassanak be valamit, esetleg feliratok legyenek rajtuk de ez a megtámadnak, nem vicces ellenben jól megijeszted a barátnődet vele, lehet épp a sírás szélén fog állni mikor kiderül hogy csak ökörködsz. Remélhetőleg nem hívja a rendőröket a kocsiból mikor kiszállsz a "küzdelemre".
2014. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

12-es igen ez :D De leszavaztátok, szerintem az lesz amit a 7-es írt.

Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 10. 13:26
 15/17 anonim ***** válasza:
Ihletett meg? Egy az egyben ez volt abban a videóban. Találj ki valamit magadtól, vagy legyen a klasszikus(ami nem feltétlenül rózsaszirmos) Én nem örülnék, ha a barátom így lekoppintaná a lánykérést.
2014. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hány meg hány ugyanolyan lánykérés volt már a világon... De mint írtam nem ez lesz.
2014. júl. 10. 17:11
 17/17 anonim ***** válasza:

A balhés lánykéréseken kívül van még számos ötletes,amelyikek közül sokat elfogadnék,ha a párom megcsinálná,de filóztam,hogy ha már rendkívüli eljegyzés,akkor nő létemre legénykérést csinálok. A táncos rögtön kilőve,a balhés rész is,mert valaki megsérülhet :)

Láttam egy mozisat,ahol a film előtt volt egy kis külön videó,ahol egy csajt a mozivásznon kértek meg. Az elég jó!

2014. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!