Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkönnyebbültök kicsit,...

Megkönnyebbültök kicsit, amikor leírjátok itt a problémátokat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor van egy-két bíztató válasz, vagy tanács akkor igen.

De sajnos egyre többen járnak ide csak azért, hogy valahol levezessék az idegességüket, meg, hogy kisebbségi komplexusukat kompenzálják, és amikor még jobban beléd rúgnak, hát azt nem lehet megkönnyebbülésnek nevezni.


Ha "csak" a leírásra gondoltál, tehát függetlenül a válaszoktól, úgy nem éreztem még változást.

2014. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes válaszokban bízok olyankor, hogy hátha valaki tud újat mondani, vagy hasznos tanácsot, esetleg megerősítést. De kevés normális válasz jön sajnos.
2014. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyitól még nem, mondjuk nem is olyan szintű "problémákat" szoktam kiírni, hogy "reggel csúnyán nézett rám a kakaója mögül, szerintetek megcsal?" de mondjuk a nemrég kiírt kérdésemre a 4 oldalnyi válasz között kaptam 2 igazán jól használhatót, meg egy pár olyan szemszöget is, ami nekem addig nem jutott eszembe. Jó az, ha idegenek belelátnak picit és elfogulatlanul mondanak véleményt.
2014. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Válaszadóként úgy írok, hogy a válasszal mindig kiírom magamból a saját problémáimat is.
2014. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor értelmes válaszok vannak nagyrészt, értelmes tanácsokkal. Olyankor igen. Ha csak retartáltak válaszolnak, inkább csak még egy lapáttal tesznek rá az aktuális szituációra.
2014. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem van pár lelki problémám ami eléggé kínoz néha...amióta ide járok azóta könnyebb vagyok...az elején nagyon jó érzés volt leírni, nagyon megkönnyebbültem, most már szinte alig érzek könnyebbséget, viszont már nem feszít belül...tehát kiadtam részben, de még mindig bennem van...inkább segíteni szeretnék, mert abban hiszek, ha segítek akkor én is kapok segítséget...és meg szeretném osztani a tapasztalataim másokkal, hogy ne éljék át ugyanazt amit én

21F

2014. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!