Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzem meg anyát, hogy...

Hogyan győzem meg anyát, hogy a macskáknak menniük kell?!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most mindenki szemében én leszek a rossz, hisz itt még a kutyák helyére sem lehet azt mondani, hogy ól, de nekem és a mamámnak elege van.

Lényegébben annyi,hogy most van három macskánk. Két kifejlett nőstény akik nincsenek ivartalanitva és állandoan betegek+ vemhesek. Van, hogy 12 kiscica születik,azok közül többnyire döglötten, a maradékot pedig megpróbáljuk elpasszolni. Eleinte csak egy macskánk volt(azzal nincs is semmi baj, ő akarom, hogy maradjon) aztán anyukám "perzsa" cìmmel hozott egy másikat de az egy sátán. Kapar, mar, harap nem lehetett hozzáèrni soha, ezért inkább kiraktuk. Azòta még vadabb és csak akkor látjuk ha eszik, vagy szül. Na ennek az utolsó szülésèből maradt egy, de ezzel sincs minden rendben.

Engem nem érdekelnek a macskák de a kutyák annál inkább. Kèt napja olyan orrfacsararìtò, büdös, rohadt szagot áraztanak, hogy az vmi hihetetlen. Az egyik szoba kutya ìgy még inkább érezni és őt még jobban féltem. De a kintin, szegénykén már elviselhetetlen. Ma megfürdetük de a pofájábòl akkor is érezni. Jövőhéten elviszem őket állatorvoshoz. Biztos vagyok benne, hogy a macskától van ez. Én nekem elegem van, a kutyák fontosabbak, nem akarom, hogy komolyabb bajuk legyen. Mama pedig már anyaglag nem bìrja finanszìrozni az etetésüket. Ő se szeretné ha maradnának. Ma mondtam anyuéknak, hogy csinaljanak vmit, mert a macskák nem maradhatnak. Apu is beleegyezett , kivéve anya. Nem is foglalkozik az állatokkal , kaját nem adott még nekik, szòval nem értem mi a pròblémája. Alig jönnek a közelünkbe, egyszer elakartuk vinni állatorvoshoz, hát soha többet!


2014. júl. 6. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Kié a ház, ahol laktok? Hogyha nem a te 100%-os tulajdonod, akkor így jártál, még két z-vel se tudnád meggyőzni anyukádat.
2014. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagymamáé.
2014. júl. 6. 12:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt a nagymamádnak kell megbeszélnie az édesanyáddal, nem neked.
2014. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

-á.

Akkor se szeretném, hogy maradjon. Amikor itt van fos, hány. Nem egyszer vettem észre, hogy a fekete rigókra vadászik. Csak a baj van vele és a kölykével.

2014. júl. 6. 12:27
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha szerinted kamu, ugye neked adhatom a macskákat? A próbléma meg is van oldva.
2014. júl. 6. 12:29
 6/16 A kérdező kommentje:
A mama már belefáradt. Már számtalanszor elmondta, hogy elege van, neki állat sem kéne. Anya meg mégis csak hozta őket sorba...
2014. júl. 6. 12:32
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Téged is elkellene adni. Vagy legalábbis találnod kellene valami elfoglaltságot. Munka? Suli esetleg?
2014. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 atika7 válasza:
29%
tepd szet a fugonyt,lyukaszd ki a szunyoghalot a kanapet is vagd darabokra,es fogd a macskara ,garantaltan repulnifog
2014. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:) öhm elárulnád, hogy ez hogyan kapcsolódik a kérdéshez?
2014. júl. 6. 12:46
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
atika7 megoldást ajánlott, mi nem világos? Láss hozzá :)
2014. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!