Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha alig áll...

Mit tegyek, ha alig áll mellettem valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeptembertől fociakadémiára fogok járni, mire eljutottam idáig, mindenki elkezdte ellenezni, hogy semmi értelme stb. Pedig egész idáig tudták, hogy ez lesz.

Csak a barátnőm áll mellettem és néhány barátom, de változtatni szeretnék azon, hogy legalább a szüleim bízzanak bennem.

Egyik nap tudtam velük normálisan beszélni, de másnapra már ugyanott tartottunk, hogy semmi értelme ennek az egésznek.


2014. júl. 5. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

mert talán semmi nem lesz belőled se...

se focista, se egy sulit se fogsz elvégezni...

2014. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon focistának lenni olyan, mint Nigériában tengerbiológusnak, Etiópiában dietetikusnak, stb...


Tanulatlan, képzetlen munkanélküli leszel. Bár biztos szépen tudsz majd szögletet rúgni...

2014. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj mellette. Mást nem tudsz csinálni, sok sportoló ismerősöm van és próbálják magukat bebiztosítani, a legtöbbjük a sport mellett levelezőn tanul, arra az esetre, ha bármi történne vele legalább egy hétköznapi szakmája is legyen.


Én is ezt tartom a reális gondolkodásmódnak, egy sportoló hamar kiöregszik, vagy bármikor megsérülhet olyan szinten, hogy a karrierjének annyi. És utána is kell valamit kezdenie magával.

2014. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!