Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki számára közömbös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki számára közömbös valaki, akkor mire utal ez a viselkedés? Alig mer a közelembe jönni, ha teheti, inkább az út másik oldalára átmegy, nehogy mellettem kelljen elmenni.

Figyelt kérdés

A volt párom, aki már 8 hónapja szakított velem, eléggé furcsán viselkedik, ha véletlenül összefutunk. Megsértődött arcot vág, kerüli a szemkontaktust, és ehhez hasonló érdekes dolgokat tesz. Pl: elfordítja a fejét, ha meglát, vagy néha mégis zavartan nagy szemekkel rámnéz.

szomorú, zavart, furcsa stb..

Ha kiszeretett belőlem, miért csinálja ezt?

Én még szeretem, ezt nem tudom, hogy tudja-e.


2011. jún. 4. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Valószínüleg ö is szeret még...
2011. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Senki nem akar válaszolni?
2011. jún. 6. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert én senki vagyok? Na várj csak míg értelmesen válaszolok neked ezek után..
2011. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Dehogy is, köszönöm a válaszod! :)

Csak több válaszra számítottam. Elnézést! Nem neked szólt!

2011. jún. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!