Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel tudom megelözni hogy...

Mivel tudom megelözni hogy belázasodjak? Párom 39,7 fokos lázzal nyomja az ágyat mellettem, légcsögyulladása van, alig tudjuk neki 39 alá vinni a lázát, rettegek hogy el ne kapjam, mert 21 hetes kismama vagyok!

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 21:28
 1/7 anonim válasza:
100%
ne aludjatok együtt, tom h kényelmetlen de a baba érdekében menj ki a nappaliba és ott aludj (napközben se összebújva legyetek)
2013. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
párodnak meg jobbulást, sok lázcsillapító
2013. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tök mindegy mert ha nem alszol vele akkor is el fogod kapni..
2013. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hivjatok ki az ugyeletes orvost. Ilyen laznal mar injekciot kell adni! Nem vicc! Jobbulast.
2013. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél maszkot és az vegye fel napközben aki jobban elviseli és szellőztess fél óránként.

Ha mi nem alszunk együtt, akkor ezzel a módszerrel el tudjuk kerülni a fertőzést, ha csak 1 éjszakát is egy ágyban töltünk, eddig mindig elkapta a másik:(

2013. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok C-vitamin, szellőztetés, és most ne nagyon közelíts hozzá!
2013. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű, hogy elkapd! Legyen ez a fejedben és gondolj arra hogy erős a szervezeted és hogy erősnek kell lennie, hiszen téged és a babát is védelmeznie kell.

Én náthás vagyok kb. 5 napja, köhögök is és a 10 hónapos kisfiam a mai napig nem kapta el. Pedig meg kell ölelgetni, enni akar az ennivalómból stb.....

2013. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!