Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Buta kérdés, de mennyire gáz...

Buta kérdés, de mennyire gáz ez? ( többi lent )

Figyelt kérdés
A párom testvére amikor névnapom volt felhívott hogy felköszöntsön nem csak letudta azzal hogy üzent pl valakivel. Most neki volt a szülinapja és nem tudtam hogy mikor van aztán késtem is vele 2-3 napot ami már magába gáz, de nem hívtam fel hanem írtam neki egy smst, kicsit megkésve. Ez ciki? Egyébként hozzá teszem hogyha találkozok vele akkor elvagyunk elbeszélgetünk. Viszont nem vagyunk nagy barátnők és nem is leszünk. :)
2014. júl. 3. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondjuk gáz, az mit számít? Már nem tudsz rajta változtatni. Egyébként az nagyobb gáz, hogy a párod nem szólt a testvére születésnapjáról neked.
2014. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főszabály szerint, ha 8 napon belül köszöntesz, az még nem gáz. :) Bár az tény, hogy felhívhattad volna.
2014. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A párom 2-3 hetekig oda van külföldön dolgozni ahogy most is. Miért jelentette volna be hogy szülinapja van a tesójának? aki már amúgy is külön él tőlük a párjával.
2014. júl. 3. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ciki volt, de most már ne rágódj ezen... majd legközelebb ne így csináld!
2014. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként azért érdekel ennyire hogy ciki volt-e nagyon, mert kitelik a tesójától hogy elmond engem mindennek azért hogy nem voltam képes felhívni. ( ezért nem leszünk barátnők sose, mert elég aljas... :)) Remélem nem így fogja fel a dolgot..
2014. júl. 3. 23:36
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél neki ajándékot, és ha legközelebb találkoztok, add oda. kicsit elveszed az élét a feledékenységednek
2014. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!