Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Okkal gyanakszom vagy csak...

Manó1235 kérdése:

Okkal gyanakszom vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
20/L vagyok a szüleimmel élek.. az egyik nagybátyám ( apám egyik testvére) mostanában egyre többet jár nálunk és folyton hoz anyámnak valamit.. legutóbb apám névnapjára hozott csokrot anyámnak, folyton csokikat kap meg kedvence a citromos gösser azt is folyton hordja neki tele van a hűtő vele.. folyton hívogatja anyámat meg ha segíteni kell valamit azonnal ugrik és felmerült bennem h mi van ha tetszik neki anyám? (egyedül él, nincs kapcsolata) és engem zavar már ha meglátom ideges leszek vagy ha jön én inkább megyek is itthonról...

2014. júl. 3. 11:25
 1/4 anonim válasza:
90%
Mond el anyukadnak,egyutt tobbre juthattok.
2014. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Kavarni akar anyáddal. Vagy már kavarnak is egy ideje.
2014. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem működnek a megérzéseid. De sokat nem tehetsz, anyád felnőtt nő. Vagy kezeli a helyzetet úgy, hogy korrekt legyen, vagy nem, az ő döntése. Te csak ne legyél otthon, ha épp jön és zavar.
2014. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

"'mi van ha tetszik neki anyám?"


Ezen már régen túl vannak!!

Anyád is kavar vele, hiszen különben már lepattintotta volna.

Szegény apád!!

2014. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!