Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy mindent elrontottam...

Lehet hogy mindent elrontottam az elején?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk kezdetekor, az első hónapban nagyon nem voltam biztos a dolgomban, még nem bíztam eléggé az emberekben az előző rossz tapasztalatok után. Ebben az időben háromszor is elküldtem, hogy hagyjuk az egész kapcsolat dolgot (magyarán szakítottam), de ő mindig visszatért hozzám és gondoltam, ha ilyen kitartó, akkor adok neki egy esélyt. Így lettünk végül egy pár. Én imádom, a mindenem és el sem tudnám képzelni nélküle az életem, és tudom hogy ő is nagyon szeret, de ennek ellenére a minap a fejemhez vágta, hogy anno én elhagytam, sőt háromszor is megtettem. Tudom, hogy hiba volt annak idején így viselkedni, de megbeszéltük még akkor a dolgokat és teljesen megértette, vagy legalábbis én azt hittem. Egyszóval, nem gondoltam hogy bizalmatlan.

Annyit még érdemes tudni, hogy habár 24 éves, neki én vagyok az első nő az életében, mert szerette volna megvárni az igazit.

Tehát a kérdésem, hogy hogy lehet hogy ennyi idő után még mindig nem bízik bennem, és mit tegyek, hogy visszanyerjem a bizalmát?


2014. júl. 1. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert szerette volna megvárni az igazit. - ha még mindig nem bocsátott meg, és bízik benned, akkor nem te vagy az igazi, pláne, hogy a fejedhez vágja ami 1 éve történt!
2014. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem a kérdésre érkezett, így értékelhetetlen.
2014. júl. 1. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ez a kapcsolat értékelhetetlen, elhagytad 3× és most csodálkozol, hogy nem bízik benned? sose fog!
2014. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindent elrontottál az elején. A bizalom már az alapjainál megrendült, vagy ki sem alakult.

Ez a válasz már a kérdésre érkezett?

2014. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé kikezdhette az önértékelését, ezt egy emberrel sem lehet eljátszani, ezek után én nem lepődök meg, ha felhánytorgatja.

Ha én ezt megtenném valakivel, bár sosem lennék rá képes, nem győznék bocsánatot kérni tőle, akár a végtelenségig.

Ilyenkor az ő helyzetébe kellene, hogy belekerülj, mint ő anno, talán így visszanyerné teljes mértékben, amit elvesztett anno.

Ez olyan adok-kapok játék.

2014. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!