Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt a dolgot?

Hogyan kezeljem ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Sajnos lejárt a munkanélkülim (60-70e) és még nincs munkám. Kisvárosban lakunk 70 km körzetben még kisebb települések vannak. Már ott tartok hogy nincs hová beadnom az önéletrajzom. A férjem mégis állandóan bánt emiatt. Őt most felkapták a munkahelyén és ettől kicsit elszált. Ma csak egy szendót ettem mert tegnap azt kérdete, hogy nem zavar, hogy nem kapok egy fillért se. Hát de, nagyon is, de nem kaparhatom el élve magam.

Még azt a kevés önbizalmamat is elveszi.


2010. jan. 5. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit a "jóban-rosszban"-ról.

Ezért van h akár férfi akár nő vki az önállóságnak mindig meg kéne maradnia az ilyen helyzetek és az önbizalom miatt is.

Az emberek nagyrésze sajnos függő.Ki ettől ki attól.

A helyedbe leülnék és elbeszélgetnék vele a kapcsolatotokról és a jövőtökről.!!!

2010. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozzál a férjeddel.Egyél rendesen,mert az egészséged fog rá menni,és akkor pláne nem fogsz magadnak munkát találni.Nem Te vagy ezzel a gonddal egyedül,sajnos a mai gazdasági helyzetbe sok munkanélküli van.Annak kell örülni a párodnak,hogy neki van munkája,és legyen rá büszke,hogy el tud tartani.ezt nem mindenki mondhatja el magáról.Tehát ne érezd magadat kevesebbnek,gondolom Te meg az otthoni munkákat végzed el.Az is munka ,csak sajnos,azért az ember nem kap fizetést.Ellenben a párjától a megbecsülést megkaphatná érte.
2010. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán házastársi szolidarítás! Próbálj vele ne tőszavakban beszélni. Az lenne a minimum, hogy vígasztal. A férjed egy lelketlen, aljas bunkó,szavakat nem találok rá. Ne hagyd magad! Mondd meg neki, hogy a házimunkának, a gyereknevelésnek bizonyos országokban meghatározott ára van még házasságon belül is. Te pedig most pillanatnyag - mivel mást nem tehetsz - ezzel járulsz hozzá a családi ellátáshoz.
2010. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
elég érdekes a kapcsolatod a férjeddel. ha te tényleg mindent megteszel a munkakeresés terén és ennek ellenére ilyen akkor a férjed egy bunkó, már elnézést. a munkanélküliség lelkileg elég megterhelő és ha ezt még a fejedhez is vágja az a személy akinek a bajban épphogy segítenie kéne akkor nem tudom mire alapul a kapcsolatotok.
2010. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szívesen lennék együtt egy ilyen alakkal.Mit képzel?És szeret is?Hihetetlen.
2010. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát már én is azt gondolom, hogy elég érdekes. Kicsit elszált magátől most. Nem is értem miért csinálja ezt. Lelkileg nagyon megvisel az is, hogy felelegesnek érzem magam. de neki ezt nem mondom el mert akkor a fejemhez vágja, hogy az vagyok tényleg.
2010. jan. 5. 19:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondolja hálával tartozom neki. És én hálás is vagyok csak nem istenítem minden nap. Viszont minden nap van tiszta ruhája, rendes gyereke, főttétele, tiszta lakása. A szüleim minden héten bevásárolnak nekünk.
2010. jan. 5. 19:32
 8/14 anonim ***** válasza:
hát szégyelheti magát a párod!
2010. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2hétig ne főzz és moss RÁ!!! Majd rájön az idiótája hogy az is munka amit te csinálsz. 33/f
2010. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt nem merném megtenni, agresszív is szokott lenni gyakran üvölt velem. A szüleim már emiatt lehet hazapakoltatnánk csak nem panaszkodom nekik.Nem akarom, hogy emiatt idegeskedjenek.
2010. jan. 5. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!