Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok olyan Családrol...

Mit gondoltok olyan Családrol akik még csak úgy adják valakihez a lányukat hogy házasság után lehet sex? De a lány nem dolgozik, munkahelye sincs. Ja és főzni sem tud.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 11:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és 33 éves
2010. jan. 5. 11:39
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért ritka, mint a fehér holló! :)

De ha nekik így alakult az az ő dolguk. (mármint a szex)

Főzni azért illene tudni alap dolgokat legalább.

2010. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez vicc? Akkor mit csinál? Van még ilyen?
2010. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyományból biztos van ilyen,de azt kétlem, hogy ha a szülők adják csak úgy férhez a lányukat, akkor előtte nem tanították meg az alap háztartási dolgokra.
2010. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyu!

Ha ennyire ragaszkodnak a hagyományokhoz, akkor csak annyit mondanék, hogy régen illett hozományt adni.

Na ezt dobd be nekik, mibe fogadunk, hogy nem ragaszkodnak a hagyományokhoz. :) :)

2010. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan nőt (35 éves), hogy még mindig szűz, soha nem volt párja, még mindig a szüleivel él, és teljesen a szülők határozzák meg hogy mikor mit csináljon. Szegény egyszer megpróbált változtatni (elköltözni otthonról), de akkor a szülők öngyilkossági kísérlettel éltek. Egyébként egy nagyon művelt, okos, szép nő, főzni is tud:) Érdekes, mert a szülőknek van egy fiatalabb lányuk is, őt elengedték neki már családja is van. Ezt a szerencsétlent meg magukhoz láncolják, hogy ne maradjanak egyedül, legyen aki kiszolgálja őket. Hihetetlen, nem értem az ilyen szülőket.
2010. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De durva!Léteznek ilyenek??:S Hát azt kell mondjam az ilyen szülőknek vmi nagyon be van kattanva odabent...más magyarázat nincs,ez nem normális dolog!
2010. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Azt gondolom, hogy a lány túlságosan alárendelt.Gyanítom később, a házasságában is így lesz.
2010. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolguk,nyilván szerintük ez a normális,szerintünk meg nem.Én is ismerek olyan nőt,aki elmúlt már 40 éves,az édesanyjával él,főzni nem tud,takarítani nem szeret,a pénzt nem tudja beosztani.Kapcsolata soha nem volt,szerintem még az együtt járás is új fogalom a számára,csak hírből ismeri.Azt meg ne is kérd tőle,hogy legyen egy önálló gondolata,vagy cselekedete,s hogy elvezessen egyedül egy háztartást...Képtelen rá.Az anyjának meg így kényelmes,hogy öregkorára magához láncolhatta.Közeli családtag.
2010. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem se normális dolog. Az rendben van ha a lány magától gondolkozik így (vagy vallási okokból vagy tudomisén) de az, ha ennyi idősen a szülei rá tudják kényszeríteni az akaratukat, na az a gáz. Az egy dolog, hogy a szülők mit gondolnak, nyilván ők az idősebb korosztályhoz tartoznak, akkor még más volt a módi. De azt nem tudom megérteni, amikor egy harmincas nő azon sír, hogy "jaj mit gondol majd anyukám ha házasság előtt szexelek". Mondjuk nálunk az sem volt divat a családban, hogy a harmincas éveinkben az anyukánkkal beszéljük meg a szexuális életünket, erre ott vannak a barátnők.
2010. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!