Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátnőm volt férjével...

A volt barátnőm volt férjével jöttem össze. Most az egész város engem minősít. Hogy viseljem? 25/N

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy rosszul esik a volt barátnőmnek ez a dolog, de ők már 1,5 éve elváltak, ráadásul pont a volt feleség pasizott be. Előtte soha meg sem fordult a fejembe, amíg ők együtt voltak hogy a férjével kikezdjek, vagy ilyesmi. Nekem is volt akkor másik párom. Most viszont így alakult, de most mindenki engem minősít. Amit egyébként nem érzek jogosnak, nem miattam mentek szét, de valahol mégis bánt a dolog.
2014. jún. 25. 09:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Legalább 1,5 éve semmi közük egymáshoz... És ha te is facér, ő is facér, akkor mi köze bárkinek ahhoz hogy összejöttetek??? Semmi! Tojd le az emberek véleményét!


Ennyi erővel senki olyan pasival ne gyere össze, akinek már volt már korábban nője aki a városodban él, mert akkor is te leszel téma... Legjobb lesz, ha keresel egy szűz pasit, akinek még nem volt senkije, az a biztos!

Na ne vicceljünk már...!

2014. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9%
Köszöntöm az oldalon a "láthatatlan" pontozókat!
2014. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem se foglalkozz velük!


Majd találnak maguknak más témát, amin csámcsoghatnak. Buta emberek, ne vedd fel, ha beszólnak emiatt.

2014. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12%

Ha a kapcsolatot komolynak és életre szólónak érzed, ne foglalkozz velük, hisz ő a társad. Ha csak futó kapcsolat, akkor hagyd a francba, nem éri meg.

Míg meg nem találtam a páromat, fontosabbnak tartottam a barátságot a szerelemtől, hiszen párjaim hagytak el, a barátaim soha.. Mióta 4 éve vagyok perspektivikus kapcsolatban, úgy gondolom, a másik felünk az első, és az örök.. Semmi miatt nem mondanék le róla.

2014. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
Majd pont azért nem leszel boldog, mert hogy mások mit szólnak? Magasról tegyél rájuk. Okés hogy kb. mindenki ismer mindenkit, de akkor is csak idegenek, nem szabad velük foglalkozni.
2014. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%

Minden csoda 3 napig tart! Aztán elfelejtik!

És lesz új aktuális pletykatéma!

Neked nem kell semmit tenned, sem elbújdokolnod, lehet csak a "barátnő" terjeszti ezt, az meg azért jó, mert legalább alátámasztja miért is nem vagytok most barátnők!

A tanácsom: sz.r.ni le magasról! :-)

2014. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

Emelt fővel.

A nyanyák nyanyák maradnak, csámcsognak mindenen az üres életükről ugyanis nem akaródzik nekik. Pedig ha a kisvárosi házak beszélni tudnának... Sárga irigység, semmi más. Hülye pitsák mindig mindenhol vannak.

2014. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
24%

egy tényleg kedves ismerőst kérj meg, h ha ilyet hall, akkor vállaljon fel, és mondja azt, h nem is miattad szakítottak, és ha jól tudja, akkir 1.5 éve a lány lett hűtlen. És ezt az egészet a megbántott ex kezdte most szítani, h kereszbe tegyen a boldog párnak

Így meg ezen fognak csámcsogni.aztán ez is lerágott csont leaz

2014. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
93%
Hogy viseljed? Büszkén! Ha te is facér, ő is facér, akkor mi a facér szólnak bele? Egy kisvárosban elkerülhetetlen a sok jóindulatú ember. Sok sikert.
2014. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%

Tudtad mibe mész bele, tehát viseld a következményeit.

Ha beszólogatnak, húzd ki magad, és egyik füleden be, a másikon ki. Minden csoda 3 napig tart, idővel lesz valami új pletykálnivaló...

2014. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!