Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátnőm volt férjével...

A volt barátnőm volt férjével jöttem össze. Most az egész város engem minősít. Hogy viseljem? 25/N

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy rosszul esik a volt barátnőmnek ez a dolog, de ők már 1,5 éve elváltak, ráadásul pont a volt feleség pasizott be. Előtte soha meg sem fordult a fejembe, amíg ők együtt voltak hogy a férjével kikezdjek, vagy ilyesmi. Nekem is volt akkor másik párom. Most viszont így alakult, de most mindenki engem minősít. Amit egyébként nem érzek jogosnak, nem miattam mentek szét, de valahol mégis bánt a dolog.
2014. jún. 25. 09:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Volt barátnő?Miért csak volt? Vagy azóta nem tartjátok a kapcsolatot,mióta összejöttél a sráccal?
2014. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%

Barátnő, és testvér ex pasija tabu! Ezt tanuld meg. Annyi pasi van a világon. Nem hiszem el, hogy pont a barátnőd volt pasija kellett ennyire.


Legalábbis én minden esetben tiszteletben tartom a barátnőmet, és soha az életbe nem kezdenék a volt férjével. Ez ugyanis neki fáj. Mindegy miért váltak el, mindegy ki volt a hibás. Ha a barátnőmet tényleg barátnőmnek tartom, akkor mellette állok.

2014. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem a pasi miatt nem beszélünk. Már kb. 7-8 hónapja nem vagyunk barátnők egy másik dolog miatt.
2014. jún. 25. 09:28
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg a ti esetetekben semmi köze ehhez. NE èrdekeljen! Nehogy lemondj miatta a boldogsàgodról
2014. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem se foglalkozz vele.
2014. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudj, de mekkora az az egész város? Mindenki ismer mindenkit?
2014. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az "egész várost" nyilván képletesen írtam. Egyébként kis város és igen, mindenki ismer mindenkit.
2014. jún. 25. 09:39
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Semmi rosszat nem tettél. Más véleményével meg ne foglalkozz.


Sok boldogságot Nektek!

2014. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Ezt fel kell vállalnod a pasival együtt, ezt már úgysem mosod le magadról. Egyébként meg ne érdekeljen, pár nap/hét, és mikor már nem lesz újdonság a téma, majd mindenki szépen elfelejt titeket, és másról fognak pletykálni. addigis kitartást, és fel a fejjel.
2014. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz senkivel!Már úgyis a szájukra vettek,minden csoda 3 napig tart!Majd megemésztik. Legyetek boldogok!
2014. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!