Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fix kereset nélkül összeköltöz...

Fix kereset nélkül összeköltözés, működhet?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt ebből 2 távkapcsolat,munka miatt. A párom 20 F és van állandó keresete.én 21 L és még van 1év a suliból,kapok ösztöndíjat meg keresek mellékállást is..megbeszéltük,hogy ha hazamegyek akkor költözünk,de nemtudom,hogy jó ötlet-e biztos jövedelem nélkül..a párom meg van arról győződve,hogy nincs ezzel probléma és megoldjuk az ő fizetéséből bőven kijövünk és félre is tudunk tenni..és nekem nagyon rossza kapcsolatom a szüleimmel és ez is egy indok amiért költöznénk..így is 6 napot együtt vagyunk mert mindig nálam van ,hozzám jön tőlem megy.nagyon jól megvagyunk de romolhat a kapcsolatunk költözés után?
2014. jún. 24. 23:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
A párod fizetéséből ki tudjátok fizetni az albérletet, ennivalót, rezsit, stb stb? Ha igen, akkor menj, és keress közben munkát.
2014. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő azt mondja, ok, akkor ok. A mi kapcsolatunk nem romlott meg, igaz mi akkor költöztünk össze, amikor lett pénzem. A lényeg a kommunikáció. Mindig minden apró nyűgöt meg kell beszélni, higgadtan. ;)
2014. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

20 évesen ismerkedni kéne még, nem egy embernél leragadni, ráadásul úgy hogy csak Ő a kereső.

21F

2014. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
most nem az ismerkedésen van a hangsúly,nekünk jó így..
2014. jún. 24. 23:48
 5/18 A kérdező kommentje:
ki tudnánk fizetni mindent,és ha befejeztem a sulit akkor külföldre mennénk dolgozni mindketten.3-4 éven belül közös lakást szeretnénk
2014. jún. 24. 23:56
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha meg tudtok élni és neki ez nem probléma, akkor menj. Amikor én összeköltöztem a párommal nekem is volt "biztos munkám", amiről kiderült, hogy mégsem az, úgyhogy most nincs munkám... Szerencsére párom fizetéséből is meg tudunk élni, míg találok másikat. Néha sajnos van ilyen.
2014. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

10 hónap alatt talán hétvégenként pár órát romantikáztatok

nagyon korai az összeköltözés csak mert menekülsz a szüleidtől föleg pénz nélkül, banálisnak tünik de a fogamzásgátlot miből állod nagyon könmyű ott maradni egy gyerekkel, pénz és végzetség nélkül pont így szülketnek a sanyarú sorsú anyak és gyerekek

2014. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Én is voltam hasonló helyzetben, amikor felmerült ez az alternatíva, viszont én azért nem mentem bele, mert nem tudtam volna úgy élni, hogy a párom tart el. Bármi, amire szükségem lenne (a betéttől kezdve a ruháig), arra tőle kellett volna pénzt kérnem. Nekem meg ez nagyon kínos lett volna. Ha már külön költözöm a szüleimtől, akkor azt azért teszem, mert (részben) a saját lábamra tudok és szeretnék állni, nem azért, hogy valaki más tartson el.
2014. jún. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Őszödi Ferenc ***** válasza:
44%
Viszket neki, de lóvé az nyista. Ebből nem lesz semmi jó, de maga tudja.
2014. jún. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Ne hallgass a sok "kedves" hozzászólóra, aki mindenben azt nézi, hogy mibe tud hibát találni.

Ha jól érzitek egymást, és úgy érzitek, hogy ez közelebb hoz titeket, akkor szerintem simán megér egy próbát. Legalább egy jó próba lesz a kapcsolatotokban. Ha meg nem jön össze - bár miért ne jönne - akkor sincs semmi. Megy minden úgy tovább, mint most. Ha megteheti a barátod, hogy ebben az egy évben úgymond segít, akkor tegye is meg. Én is megtettem volna, és most is megtenném, ha a barátnőmet pl. elküldenék a munkahelyéről. Mert erről is szól egy kapcsolat. Nem arról, hogy csak akkor vagy jó, ha te is beadsz x összeget a közösbe. Persze adódhatnak problémák, de egy működő kapcsolatban simán megoldhatók ezek.

2014. jún. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!