Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok bugyiban meg melltar...

Szoktatok bugyiban meg melltartoban lenni az édesanyátok elött?

Figyelt kérdés
én valahogy képtelen vok elötte átöltözni is :S
2010. jan. 4. 13:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Én nem szoktam előtte, de valamikor megesik. Azt sem szeretem, ha Ő rohangál fehérneműben, mert vannak bizonyos határok. Régen nem zavart, de most kamaszként már szégyenlős vagyok. Akkor pedig egyenesen sikítok, amikor a bátyám nyit rám öltözés közben.

16L

2010. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
1.vagyok és 18
2010. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

bár egy ideje nem lakom otthon,de anya otthon ha nem dolgozik,akkor szál bugyiban,atlétában van egész nap

énsem szégyellősködöm előtte,nincs értelme,de ugyanugy nagymamám,vagy párom anyja előtt is át/leöltözök,mit szégyellnék?

22/L

2010. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

Én se nagyon öltözök előtte...meg szinte senki előtt a nővérem(17) olyan h bugyiba + melltartóba mászkál a szobába...de én más vagyok, senki előtt nem szeretek öltözni, még az osztálytársaim előtt se tesi előtt.

L/14

2010. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar! Sőt az öcsém és hugaim előtt is simán öltözök ha úgy adódik:) Egyedül apa előtt nem :)

De ez változó,az egyik hugom meg pont az ellentétem.Még előttem sem mer öltözni.

2010. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Én egyedül párom elött=$ volt amikor még elötte se mertem, de aztán annyiszor mondta nekem, hogy ne szégyeljem magam, mert nagyon jó alakom van, és szép vagyok. Meg nagyon sokszor könyörgött nekem, hogy legyek már csak fehérneműben. Aztán csak sikerült rávennie engem=$=) Amúgy meg anyum elött nem szoktam mivel külön élünk.

19/L

2010. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%

oh, egy elozo valaszolo irta, hogy furdes kozben beszelgetnek.Mi is igy szoktuk(:En fekszek a furdokadban, anyam meg tok lazan behoz egy szeket, leul, hozza a kis nassijat es megy a duma ezerrel, amig ki nem hul a viz(:

Eszmeletlen hangulata van...:D

Kedves kerdezo, ezek utan gondolhatod, hogy a bugyi, melltarto mar szinte tuloltozottseg(:

De mert ne tennem? o szult meg, o pelenkazott, o is nobol van...Mi olyat lathatna, ami ujdonsag neki?

2010. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15:22/ kihagytam, hogy 18 eves vagyok
2010. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%
anyu előtt persze..dehát bikiniben is látszik a hasad meg a feneked. sőt azt mindenki más is látja, nem csak anyukád. a nevelőapám előtt már nem vetkőznék fehérneműre. 20 éves vagyok.
2010. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

simán.

nekünk is voltak régen olyan fürdős dumálásaink :)

sőt, az első tamponomat anyukám segített feltenni.

sztem az már nagyon gáz, ha családon belül is megy a szégyenlősködés...

anyukám és párom előtt nincs "titok" :)

2010. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!