Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hibás apósom...

Most én vagyok a hibás apósom haláláért?

Figyelt kérdés
Apósom hajnalban meghal, párom azóta kötekedik velem. Én miről tehetek?
2014. jún. 15. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
ja azért mert fáj neki,dűhős miért a másikon tölti ki a bosszúját?nem ez a rendje módja.Ettől az apja nem kel fel.Normális ember ilyent nem csinál.Biztos elküldeném a melegebb éghajlatra
2014. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Kedves #11, ha valaki nem tudja elfogadni, hogy különbözünk, és nem mindenki örül, vagy viseli nyugodtan, ha meghal valakije, AZ a nem normális...
2014. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
12-es attól, hogy meghal valakinek valakije még nem egy másik embert kell bántani, tapasztalatból mondom, nekem is meghalt apám mégsem bántottam senkit sem.
2014. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, csak rajtad tölti ki. Ez viszont, bárki bármit mond, nem elfogadható, főleg nem egy párkapcsolatban. Várd meg, amíg lenyugszik valamennyire, de utána mondd el neki, hogy te mellette állsz, de ha így folytatja, ez nem marad így sokáig.
2014. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!