Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hibás apósom...

Most én vagyok a hibás apósom haláláért?

Figyelt kérdés
Apósom hajnalban meghal, párom azóta kötekedik velem. Én miről tehetek?
2014. jún. 15. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezt innen honnan tudjuk?


Kiadja a dühét, fájdalmát, ha szereted, elviseled.

Ilyenkor hagyni kell szerintem a másikat, mellette lenni, de csendben, és reagálni, ha kér, de nem hisztizni semmin, nem csinálni még stresszt neki pluszban.

2014. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Inkább legyél mellette minthogy ilyen baromságokat kérdezel. Miért kell most is mindennek rólad szólni?
2014. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad le hogy hogyan halt meg így nehéz válaszolni rá.
2014. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tüdőbeteg volt. Miért engem bánt a párom?
2014. jún. 15. 11:10
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert te vagy ott.
2014. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Sokan nem tudnak viselkedni, ha veszteség éri őket, mindenkibe ok nélkül belerúgnak..


Tudom hogy ez nagyon szemét módon hangzik, de az ilyen dolgokat is el kell tudni viselni, főleg ha egy betegség után történt, nem egyik pillanatról a másikra. Légy vele türelmes.

2014. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert fáj neki és ez az első gyász-reakciója. Te vagy a társa, téged szeret - és most téged bánt. Ez van. Légy vele türelmes, nem szabad megsértődnöd. Nem kéne még olajat önteni a tűzre, épp elég veszteség ez, legalább ne tetézd feszkóval. Ha már együtt érezni nem tudsz vele ( a jelek szerint)...
2014. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Most hajnalban halt meg szeretett apósod, és te itt levelezel a gyk-n? Lehet, ezen van kiakadva a nejed.
2014. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is totál kivoltam, mikor eltemettem az anyukámat, 1 évre rá az apámat. Nem mindig viselkedtem úgy a férjemmel, ahogy illendő lett volna, de ő mellettem állt és tűrt, hogy majd az idő megoldja a fájdalmamat, a veszteségemet. Társam volt a rosszban is... legyél te is az a párodnak, hiszen az édesapját vesztette el.
2014. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Abba rúgnak bele az emberek akibe lehet. Rúgj te is bele.
2014. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!