Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tudnék csináln...

Szerintetek mit tudnék csinálni, hogy elmondjon mindent a párom?

Figyelt kérdés
Soha nem akar elmondani semmit hogy mi bántja vagy mi zavarja,most le akarja kódolni a telefonját mert megszoktam nézni csak ezért pedig ő szintén megnézi az én üzeneteimet facebookomat s mindenemet! Szerintetek mit tudnék csinálni??? Nagyon szeretem ő is engem mert látom s érzem de sokszor olyan mintha percenként hangulatváltozásai lennének!.. mit csinálhatnék??? Lányok s fiúk válaszát egyaránt várom..
2014. jún. 15. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azzal a "baszott nagy virággal" részemről minden el van rendezve :D

Amugy az előző kérdésnél sem vesztünk össze semmin, én azt tettem fel ott kérdésnek hogy papucs lesz-e ha segít. Mert segít, csak nem akarom hogy emiatt papucsnak tartsák.

Jó ez a gyakori, sokkal könnyebb leírni mint elmondani.

2014. jún. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem jó ez a gyakori, nem normális, hogy kommunikáció helyett itt rendezitek a dolgotokat.


Tudtommal felnőtt emberek vagytok, tessék LEÜLNI és megbeszélni KETTESBEN.

Ez a telefon/fészbúk stb. nézegetés pedig a bizalom és magánszféra teljes hiánya, én kezdetben ezen változtatnék, mert nem normális dolog.


Értelek, nekem is nehéz komolyabb dolgokról beszélgetni a párommal, nagyon zárkózott vagyok, de olyankor nagy levegő, hozzábújás (elbújás előle) és mondom. Ha a mellkasának, akkor oda, de elmondom, mi bánt.

2014. jún. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!