Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tudnék csináln...

Szerintetek mit tudnék csinálni, hogy elmondjon mindent a párom?

Figyelt kérdés
Soha nem akar elmondani semmit hogy mi bántja vagy mi zavarja,most le akarja kódolni a telefonját mert megszoktam nézni csak ezért pedig ő szintén megnézi az én üzeneteimet facebookomat s mindenemet! Szerintetek mit tudnék csinálni??? Nagyon szeretem ő is engem mert látom s érzem de sokszor olyan mintha percenként hangulatváltozásai lennének!.. mit csinálhatnék??? Lányok s fiúk válaszát egyaránt várom..
2014. jún. 15. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél Neki egy gyémántgyűrűt. Minden évben legalább egyszer.
2014. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Han évesek vagytok, 12?
2014. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Deliverance ***** válasza:
Beszélgessetek többet egymással, kisebb dolgokról is. Bizalomnak kell kialakulnia köztetek, mert ez úgy látszik, nincs meg, pedig egy párkapcsolatban ez létfontosságú. Szokjatok le arról, hogy a másik telefonját nézegetitek, az üzeneteket meg főleg. Legyetek türelmesek egymással, talán így változni fog a helyzet.
2014. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nektek alapból az a norma, hogy beleláttok a másik dolgaiba, akkor nyilván nem fair ezen egyoldalúan változtatni. Most ő "letiltott" téged a nézegetésről, én ezesetben ugyanezt tenném. Megváltoztatnám a jelszavaimat, kódokat, és kész. Abból majd kapcsol, vagy bármi van, kibukik belőle.
2014. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

"sárkánykisasszony", "sárkánykisasszonyférj"


Múltkor azon vesztetek össze itt az oldalon, mindenki előtt, hogy segítesz-e a házimunkában, vagy sem, összeszeded magad után az alsónadrágjaidat, vagy sem!


Aztán megbeszéltétek egymással. Szintén itt az oldalon!


Ezúttal szerintem már rendezhetnétek egymás között ezt a problémát!


Gondolom, pár komment után majd megint beszáll "sárkánykisasszony"!


TI EZZEL SZÓRAKOZTOK???

2014. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt legalább meg tudják beszélni írásban! Nem is hülyeség.
2014. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De unalmas életetek lehet :D
2014. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vannak személyiség jegyek, amin változtatni 360 fokban nem lehet.

Nem tudom mi az elfogadottabb a világban, az hogy titkolóznak egymás előtt, vagy szabadon áramlik az információ?

2014. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki 360 fokot változtat, akkor ugyanoda ér.


Az írod "szeretem ő is engem mert látom s érzem", ugyanakkor nem akar semmit elmondani hogy mi bántja vagy mi zavarja? Akkor kinek akarja elmondani, a szomszédnak?

Vagy mindketten őszinték vagytok egymással és megtanultok egymással kommunikálni, vagy ha erre nincs igényetek akkor meg ne feszegessétek a témát. A telefon és a face is ugyanez. Vagy teljes a bizalom és mindenki csak a sajátját használja és nézegeti, vagy közös minden jelszó, mindenbe mindketten belenézhettek. Mindegy melyiket választjátok, a lényeg hogy mindkettőtöknek megfeleljen. Próbáljatok meg közös nevezőre jutni a kérdésekben.

2014. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
5 os nem vitáztunk és igen is mindig elpakolom a dolgaimat ezért is nem értettem hogy azt a kérdést miért írta ki. Ugyan így nem értem azt hogy előbb írja ki ide minden kérdését minthogy velem megbeszélné ezért írtam ezt a kérdést!
2014. jún. 15. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!