Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ilyen tekintetbe hogy éltek?

Ti ilyen tekintetbe hogy éltek?

Figyelt kérdés

Ma arról "vitáztunk" egy ismerősömmel, hogy egy átlagos család hogy él?

Itt gondolom azért nagy részt átlagos családokban élők vannak. válaszolnátok néhány kérdésre?

- Hányan laktok egy háztartásban?

- Hány évesek vagytok?

- Hány szobás lakásban éltek?

- Hány számítógép,laptop,stb. van?

- Hány televízió?

- Havonta mennyi pénzt költötök átlagosan? (mindent egybe véve)


2014. jún. 3. 18:55
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
72%

-6

-49, 45, 18, 16, 11, 7

-5 szobás

-1 pc, 1 laptop, 2 tv, 3 okostelefonű

-?

2014. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

ketten

29-30

garzon (albi) - nem kell nagyobb, amíg ketten vagyunk

3 laptop (ebből 1 céges) + tablet

1 tévé (előfizetés nélkül)

~200

2014. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

1. Hányan laktok egy háztartásban: jelenleg ketten maradtunk a házban az apukámmal. Övé az alsó rész, enyém az emelet.

2. Hány évesek vagytok: ő 58 lesz, én 29 leszek.

3. Hány szobás lakásban éltek: ez a régi családi házunk, 4 szobás, itt éltünk még mikor a tesómmal (aki nemrég költözött el, a barátjával) kisgyerekek voltunk.

4. Hány számítógép és laptop van: három számítógép (édesapám irodája is itt van berendezve, azért ennyi) és két laptop (mindkettőnknek egy, de az enyém egy régi darab, akkor használom csak, ha több napra megyek valahova, akkor viszem magammal. Dolgozni már nem alkalmas sajnos)

5. Hány televízió: kettő, nála és nálam is egy-egy

6. Havonta mennyi pénzt költünk: huh, ezt nem tudom így megmondani, nagyon változó. Én nem keresek sajnos valami jól, szóval nem is költök nagyon.

2014. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

- ketten (párom és én)

- 25, 30

- 1, és két félszoba

- 2 laptop

- tv csak dísznek, mert egyszer nem nézzük

- passz

2014. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
ketten, 25 és 28 évesek, 1 szobás lakás, 1 asztali gép, 1 laptop, 1 tablet (nem használjuk), 2 okostelefon, NINCS TV. átlagosan 300 ezer ft körül költünk, viszont külföldön élünk, ennek a fele az albérlet.
2014. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

4- tagu a csaladunk, ket felnott, ket gyerek.

33 eves a ferjem, en 31, a gyerekek 4 es 5 evesek.

4 szobas+ nappalis hazban elunk.

3 TV van, 2 laptop, 1 asztaligep, 2 tablet, telefonok.

Nem tudom, hogy mennyit koltunk, nagyon valtozo, a bevetelunk is valtozo.

2014. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

hát én már külön élek suli miatt, de még támogatnak anyuék és gyakran haza is járok (bár a havi 1 annyira nem gyakori), szóval válaszolok mindkét oldalról :)


barátommal:

-2-en lakunk

-20 és 21

-1 szobás

-1 működő és funkcionáló laptop, 1 ami bár bekapcsol de megmozdítani nem lehet mert szétesik, 1 aminek elromlott az aksija, de ha lesz pénz megjavítani, az is jó lesz elvileg. plusz mindkettőnknek okostelefon

-TV nincs, nem tévézünk

-attól függ mennyi jön össze munkából, plusz szülők támogatnak-e éppen. kb 120-ból jöbünk ki ketten, de vlt már példa 70ezres hónapra is (rezsistől mindenestől kettőnkre)



szülőkkel:

-4-en, öcsém, én anya, apa - de tesóm kolis, én meg barátommal élek az idő nagyrészében

-16, 20, 46, 46 évesek

-nem tudom, hány szobásnak számít, de ha jól tudom kb 200 nm-es, emeletes, kertes ház

-2 asztali gép, 1 laptop, plusz az én laptopom amikor otthon vagyunk (ebből anyuét a munkahely biztosítja, apué az az ezeréves gép, amit még legelőször vettek, öcsém pedig maga rakta össze a sajátját alkatrészenként). apunak és nekem van okostelónk, tablet nincs

-1 TV van de csak apa használja. öcsém óriási 3D-s monitorján szoktunk filmezni családostól esténként

-fogalmam sincs, mennyi pénz forog otthon. tesóm 40ezerbe kerül, engem 5-10-zel szoktak támgatni, de amúgy rezsiről, ilyesmiről nem tudok, sosem kérdeztem.


20L

2014. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

-Ketten élünk, a férjem és én, ja és 2 kisállat, egy kutyus és egy cica:)

-A férjem 31, én 26

-3 szobás lakás

-1 számítógép, 1 laptop, egy tablet, meg a munkahelyi laptopom, amit bár nem én vettem, de az enyém, és én többnyire azt használom itthon is

-1 TV, a hálóba direkt nem akarunk

-Nekem nettó 200 ezer ft a fizetésem, a férjemnek 120 ezer. Ebből van, hogy elmegy az egész, van, hogy félreteszünk, mikor mennyit, volt már hogy 100 ezret, de általában olyan 50 ezret.

2014. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

* 6 élünk együtt..

* A szüleim- 50 és 49 év...a férjem és én- 31 és 29 év...hugom és a vőlegénye- 24 és 28 év.

* 3 szobás családi házban élünk

* 2 sz.gép, 1 laptop van

* 5 tv

* Mindent egybevéve havonta kb 400.000 ft-ot költünk. Rezsi, hitelek, élelmiszer, benzin így egyben mind a 6-an.

2014. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
azta, utolsó, hogy bírjátok ezt a felállást?:D
2014. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!