Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl? (szilves...

Csak én reagálom túl? (szilveszteri téma)

Figyelt kérdés
Barátom nélkülem képzelte a szilveszterét, de végül mégis együtt töltjük. Nem vagyok egy sárkány, de ez nagyon bánt, olyan mintha megszánt volna, bár állítja, hogy nem így van. A kapcsolatunkról annyit, hogy nem minden nap talizunk, ő minden hétvégén eljár a haverjaival bulizni, hangsúlyozom, ez engem abszolút nem zavar, menjen csak, de oda sem hív soha, ebből adódóan én pedig egyértelműnek gondoltam, hogy legalább a szilvesztert biztosan együtt töltjük, ha már mást nem. Ha véletlenül voltunk is valahol nem lógtam a nyakán és nem követtem mint a pincsi kutya, sőt nagy vagyok már egyedül is hazatalálok. Szóval nem értem az egészet. Sok bíztató dolgot kommentekben nem várok ezek után, hogy leírtam és most újraolvasom a dolgot, de várom a hozzászólásokat
2009. dec. 31. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj de ha ilyen szabadon van a poráz akkor nem szeret igazán tudom nem ez volt a kérdés d gondolja minek hivjon állandóan mehet akkor most minek legyen veled!

Nem kisér haza?Nem félt hogy bajod lesz!


Pontozz le ez az én véleményem ha tetszik ha nem

2009. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, hány éves vagy... a leírtakból nekem úgy tűnik, ti nem vagytok igazi pár, inkább afféle kényelmi kapcsolat ez: amikor akarja/akarjátok, összebújtok, amúgy meg mindenki éli a maga kis életét a saját világában.

Ne ámítsd magad, az új évet kezd párkereséssel! De vigyázz, hogy igazi társat keress, ne ugyanilyen "szabadidőpartnert". Minden jót neked!

2009. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
92%

Szia

A barátod a leírtak alapján bocsi hogy ezt mondom, de egy gyökér lehet. Egy gyökér akinek kivételesen gondolom normális barátnője van és rohadtul nem becsüli meg. Én azért számon kérném rajta hogy gondolja ezeket a dolgokat. Az én haverjaim fűvel fával megcsalják egymást egy éjszaka alatt...

2009. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te, egyszer velem is megcsinálta a barátom (azóta már nem ő van...). Kijelentette, hogy ő úgy nem tud bulizni, ha ott vagyok én is. Mondom jól van, menjen csak. Aztán meg dél körül már ő nyaggatott, hogy menjek már át, mert hiányzom :S Nah aztán volt is buli, néha érdekesen viselkedett, alig szólt hozzám, de a végén azért összeszedte magát. Később számos jelét adta annak, hogy leginkább csak a saját dolgai fontosak, aztán jön a "mi". De jóval lemaradva. Én sem voltam rajtalógós, és elég nagylány voltam már akkor is, de pl. ez is hozzásegített ahhoz, hogy úgy gondoljam, nem ilyen egy igazi társ. Azért 2,5 évig tartott...
2009. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ok, lehet hogy nagyon szabad pórázon van, ezt én rontottam el tudom, tisztában vagyok vele, de engem nem zavar ha a barátaival van, ahogy nekem is szükségem van arra, hogy elmenjek néha az én brátaimmal neki is. csak ez közösen nem akar összejönni

nem nem akar hazakísérni, hanem ha én megunom hazatudok jönni magam is, azt úgy értettem, más az ízlésünk, így én nem fogom azt mondani, hogy most csak azért is hazakísérsz, mert én meguntam


szerintem sokan papucsnak fognak hívni amiatt hogy "sokat" haverozik, de nem vagyunk házasok és nem az Anyukája vagyok, hogy ne engedjem el


ma már többször is írt és hivott, uh nem okozott akkora törést a lelkében hogy mégis megyek, csak nem értem miért így kell ezt kezdeni

2009. dec. 31. 16:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szokásom lepontozni senkit sem, pláne ha én kérek véleményt, még ha esetleg a válasz majd rosszul esik
2009. dec. 31. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem voltam ott mikor felmerült a hol szilveszterezünk téma, de az is elképzelhető, hogy nem akart nem elhívni. Lehet hogy csak úgy jött ki a mondandója, vagy úgy értetted hogy nem akarja hogy menj. Vagy lehet azt hitte, te is külön akarsz menni, ezért nem szólt. Ebbe önmagába szerintem nincs mit bele képzelni.


Viszont az, hogy rendszeresen másokkal megy szórakozni, és te is, nem tudom tudtok-e együtt tölteni elég időt. Persze, kell a külön program is, de csak egészséges mennyiségben. Ha egy hétvégét sem tudtok normálisan együtt tölteni az elég furcsa. Bár minden kapcsolat más és más... félre ne értsd, nyilván te nem kezdheted el ezt szóvá tenni, hanem én inkább arra gondoltam, hogy neki nincs igénye arra, hogy veled legyen hétvégén. Nekem ebben ez a kicsit furcsa.


30/N

2009. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!